MANNU asjatab


MANNU asjatab
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Kes olen, kust olen ja mida teen

Vanus: noor
Asun: jõgeva mk
Tähtkuju: lõvi

teen kõike, mis pähe tuleb ;)

Mis mulle meeldib ja mis ei meeldi

Meeldib
lapsed, käsitöö, lilled, jalutamine-
no tegelt on neid asju palju mis meeldib
Ei meeldi
negatiivsed inimesed,
tuul, torm,
väsimus ja paha tuju;)

Arhiiv

Viimased postitused
August 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
Oktoober 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
August 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006
November 2006
Oktoober 2006
September 2006
August 2006
Juuli 2006
Juuni 2006
Mai 2006
Aprill 2006
Märts 2006
Veebruar 2006
Jaanuar 2006


Lingid


Free Blog Content......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
30 Aprill 2007
TÄNA TULEB KÄSITÖÖPÄEV

...kui just õues lumememme ei taha teha . Trika rääkis et Tallinnas päike paistab ja tööd teha ei taha. Meil siis hoopis vastupidine olukord- õues pole kohe mitte midagi teha ja lund tuleb aga järjest juurde ... Kevadpühad tulekul, kas tekitab kevade tunnet ????


29 Aprill 2007
MEIE LÕBUSAD NÕIAD

Homme on lasteaias nõidadepidu ja vanematel paluti teha lastele luuad ja riided. No meie tulemus sai selline- lapselik ja lõbus :Homme "suure kohtu" ette minevad luuad, said valmis suuresti ka tänu sibulaplixile, kes mind lahkelt aitas. Nii et see luud kus on peal väikse nõia õpetussõnad ja loitsud , muutus järjest rohkem mopi moodi .

Luuad:Ja vot nii vähe on õnneks vaja, pane vaid suure venna kostüüm selga ja nalja nabani :Käsitöö vallast niipalju, et valmis sai üks kott, mis ootab voodrit, lukku ja mannut

ja titetekist 75% on valmis

24 Aprill 2007
Eile oli üks tihe päev. Käisime MAMMI123-ga Põltsamaal kotinäitusel. Lisaks kottidele oli ka lapitöödenäitus.
Isetegijate laud , kus olid luiselotte, hunditädi, trika , reeke ja minu tööd , oli selline:Kogu ülevaade ruumist :Eile õhtul oli üle pika aja jälle lillekursuse tund. Teemaks pruudikimp. Minu päris esimene selle teemakohane töö :Võibolla polegi väga viga esimese töö kohta, mõned iluvead kukkusid ikka sisse . Tegelikult olime ikka kõik väga tublid ja ma usun et keegi ei pahanda kui ma pildi siia panen teiste töödest ka :Käsitöös praegu nullseis

22 Aprill 2007
TABIVERES ÕPITUD UUS TEHNIKA


Saime siis täna jälle kokku Jõgevamaa Isetegijatega. Teemaks oli esialgu makramee, aga sinna lisandus juurde veel hargipits (mis mulle meelepärasem oli ) Vat ei istu mulle sellised kaua aega võtvad tööd . Ja väga nikerdada mulle ka ei meeldi, sellepärast puuduvad (peaaegu) minu blogist ka ehted.
esimene hargipitsi katsetus -sallVeidike lähemalt ka piltMeie ürituse PILDID ka kõigile ilusti nähtavad.

Quote:
hunditädi : käisin blogides piilumas, aga ei leidnu mannu rohelist hargipitsis õlasalli millegi pärast?


vat pole ma nii võimekas , õlasalli pole

21 Aprill 2007
KOTIKE

Telliti kotike, ühele neiule. Sooviks oli et oleks koheva lillega, millel on pärlid peal . Tegumood pidi olema SELLINE. Veel sooviti, et LILL käiks kergelt ära, nii kinnitasingi ta haaknõelaga. Ühesõnaga on see võimalustekott.

Kanda saab nii :Või nii :...vastavalt soovile siis kas lillega või lilleta .

Panen siia märgi maha, et hakkan täna õhtul beebitekki heegeldama, näis kaua aega läheb

19 Aprill 2007
PILT ISEENDALE JA LAANTELAPSELE JA LOOMULIKULT KÕIGILEMÕTTESOOJENDAJA

VEIDIKE ÕMBLUSTÖÖD

Leidsin täna kapist ülesse kangatüki, mille olin ostnud eelmise aasta lõpus. Jube piinlik, pidin siis juba laste batuudi katte ära vahetama, aga no laiskus ei lubanud .
Täna panin masinale hääled sisse ja valmis ta saigi. Päike, vihm ja tuul olid ikka korralikult selle ära räsinud

ENNE

JA NÜÜD :No nagu uus ja veel lisadega . Eelmine kate oli lihtsalt kileriie, nüüd panin TEPITUD VOODRI ka alla. Lihtsalt jube oli vaadata, kui lapsed vedrude otsa hüppasid.
Vat sellised tegemised täna !
Pooleli on üks tellitud kotike

18 Aprill 2007
NÄITUSED


Juba pikemat aega olen kirjaühenduses Põltsamaa Käsitööseltsiga. Nendel tuleb näitus (kottide) , kuhu paluti saata ka minul mõned tööd . Ohh häda, no kodus lihtsalt seisvaid kotte pole ju. Ja paar nädalat tagasi saatsin Pärnusse ka kolm kotti ära. Ja kuna ma vahepeal olin pisikesel puhkusel, siis olin suutnud selle näituse unustada. Eile panin siis ruttu käed tööle, et saaks midagigi tehtud. Sain! Ja ruttu- kaks-kolm tunnikest heegeldamist ja valmis ta oligi:Lisaks sellele kotile lähevad veel teele KALENDRITÖÖ ja seeKOTIKE ja lisaks veel kõikide minu kottide pildid.
Ise püüan ka järgmine nädal seda näitust külastada

16 Aprill 2007
MÕTTESOOJENDAJA

Et mis see on ja kellel see on??? - MINUL !
Ma sain täna ÜLLATUSPROJEKTI paki kätte. Kui postitädi mulle selle andis , siis märkasin et pakil on märk- ETTEVAATLIKULT ! Terve tee linna kibelesin seda avama. Võtsin mehe töö juurest peale ja manitsesin, et ära sa mu paki vastu mine, katki läheb. Minu kallis kuldsuu vastas et mis, kas isetegijad saadavad juba kergesti purunevat lõnga . Ja vaat siis ma enam vastu ei pidanud, parkisin auto tee serva ja avasin- tahtsin ka seda lõnga näha. Mees ohkas kõrval, et lõuna jääb ka mu isetegemise pärast hiljaks. No ja kui paki avasin, siis oli küll ninapidi juures.
Kas Teil on omanimelisi pesulõkse ? - aga minul nüüd on !
Käsitööpildid on mul ilusti albumites, nüüd lisandub ka kaustik, lugudega. Ja mõttesoojendaja süütan kohe- ehk mõtleb mu uue lillepeenra projekti valmis

SUUR, SUUR TÄNU KALLIS LAANTELAPS !

Veel on näitamata Saksamaalt ostetud kraam:
15 Aprill 2007
SÕNU POLE VAJASIIN EI OLE KÄSITÖÖD!


klikka lahti ilu

14 Aprill 2007
ROOSIDE VAHETUSE LÕPP JA VEEL ÜKS PISIKE NEIU SAI PEAKATTE


Minu jaoks on rooside vahetus läbi. Minu pakk olevat kohale jõudnud ja täna avasin ka minule tulnud paki. Väga lahe, ma miskipärast nuusutasin esimese hooga karpi ja siis sain kohe aru ka miks- see lõhnas just kui roos. . Käekiri on väga tuntav ja usun et ka teie arvate et see on Ampsaku võrratu kätetöö. Suured tänud !
Pildi kvaliteet pole küll kiita, katsun homme päevavalguses uue pildi teha. Aga no ma tahtsin ju nii väga seda teistele ka näidata:Ja pealkirja teine osa- Veel üks peakate- kolmnurk rätt. Avastasin just et ma ei teinudki valmiskujul pilti- nii et andestage rippuvad niidiotsad, enam neid ei ole
13 Aprill 2007
OHHH ROOSI, ROOSI,ROOSI ...

Minu ROOSIDE VAHETUSE pakike läks Silari´le.


MIA MARIA SAI MÜTSI


Eile käisime siis Hollandis Keukenhofis tulpe imetlemas, ja mitte ainult. Veel oli seal orhideede näitus. Praegu siin võõra arvuti taga ei oska, ega jaksa albumit teha piltidest. Aga üks pildike ikka:Sinna tulbiaeda jäi tükike minust ja mul on nii kahju, et seda lõhna ei saa sealt kaasa võtta. Esimese hooga ei osanud kuskile vaadatagi, muudkui imestasime- super! Kel vähegi võimalus , siis soovitan soojalt seda ilu vatama minna.
Homme koju !

11 Aprill 2007
SAKSAMAAJust , viibin hetkel Saksamaal. Pisike puhkus , aga tegus. Esmaspäeval oli siin suur püha, meie veetsime pool päevakest veekeskuses- jube lahe. Eilne päev kulus poodides kolamisele. Muidugi sai käidud ka lõngapoes ja kunstipoes, kust sai ostetud fimo, lõnga ja mõned ajakirjad. Õhtul proovisime miskit voolida ka ja meie tegemised nägid välja just SELLISED. Ja minu lõpptulemus on selline:See komplekt läks kingituseks ühele Taani tüdrukule, kelle juures täna juuksuris käisime. Lisaks ehetele viltisin ka seePi . Pildil reas kõik meie koostegemise seebid ja kingitusteks läks esimene , lillekesega.Saajale väga meeldisid kingitused, eriti seep. See üllatas teda väga, mida on suuteline inimene ise tegema. Nad hindavad väga käsitööd, sest neil seda väga ise ei tehta . Käsitöö tegemine pole nendel populaarne.
Siis me käisime turul- paar pilti ka sealsest kaubast:

Homne päev tuleb meil ülihuvitav. Sõidame Hollandisse tulpe imetlema.
Ahhh jaa , et te ikka kadedusest roheliseks läheksite, siis ilm on siin soe. 19 sooja !!!!!mõnus!

Päikest Teilegi!

05 Aprill 2007
HÄID LIHAVÕTTEID!


Tegime lastega täna veel ühe pärja:Ja kuna homme on jube kiire päev , siis MUNAD-ki said juba värvitud.
Vat niii lõbus oli see:HÄID PÜHI!

VANAEMAD JA KOOSTÖÖ

Mina olen üliõnnelik inimene , sest mul on kaks vanaema. Ja veel sellised vanaemad, kes ise käsitööd teevad ja neile väga meeldib , et ka mina olen seda teed läinud.
Nii nad siis ikka muretsevad , et mu töökene otsa ei saaks. Üks vanaema saadab LÕNGAVÄRVE ja teine harutab LÕNGA. Ja minu tööks jäi ainult värvimine:Ja ega sellega asi piirdu, veel anti kaasa suur hunnik vanemaid käsitöö ajakirju, mida ma eile huviga lappasin. Vanad Ilutegijad ja Sirjed. Kus juures vaatan , et see käsitöömood ka kordub juba, pontsod, palmikud jne.Eile võtsin kapist välja kohvri, pühapäeval sõidan pisikesele reisile. Nädalake puhkust kulub kindlasti ära. Lapsed ronisid kohvrisse ja arvasid et nüüd ongi pakitud, mille peale mees tögas kõrvalt, et tehke lõngakerale ka ruumi

03 Aprill 2007
Eilse koolitöö teemaks olid peagi saabuvad pühad. Minu töö:Ja valminud on veel kolm mütsi:


02 Aprill 2007
SININENäed siis, muidu ma sinist värvi eriti ei fänna, aga siin tundub päris kena. Ei tea kas raatsingi ära saata
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Projektid milles osalenMinu blogi nupp


Külastused minu blogis

3883141 Külastust...


free counters