MANNU asjatab


MANNU asjatab
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Kes olen, kust olen ja mida teen

Vanus: noor
Asun: jõgeva mk
Tähtkuju: lõvi

teen kõike, mis pähe tuleb ;)

Mis mulle meeldib ja mis ei meeldi

Meeldib
lapsed, käsitöö, lilled, jalutamine-
no tegelt on neid asju palju mis meeldib
Ei meeldi
negatiivsed inimesed,
tuul, torm,
väsimus ja paha tuju;)

Arhiiv

Viimased postitused
August 2009


Lingid


Free Blog Content......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
23 August 2009
SÜGIS KÄES, PUHKUS LÄBI, REMONT VALMIS

Quote:
Kelly26: Just eile mõtlesin, et kuhu Sa kadunud oled... Vahva, et endast märku andsid!


Minu suvi möödus remondi tähe all. Kenasti kuulub see projekti alla vanast uus. Suure hurraaaga lõhkusime seinad ja põrandad, ei osanud kuidagi uskuda, et see üles ehitamine, nii kaua aega võtab ja meeletu töö ka muidugi.
Peale suurt lõhkumist nägi meie elamine välja selline:Minu suureks käsitööks remondi juures oli pahteldamine, lihvimine ja lõpuks ka viimistlus, see kõige magusam osa :Aga lõpptulemus tasus ära. Tegelikul lausa soovitaks iga aasta remonti teha , peale seda, kui olime kõik valmis saanud ja asjad oma kohtadele sättinud, tundus, et elamine on ikka mõnusalt suur küll !
Väiksema poisi tuppa sai värvitud seinale tellitud autosõidu auto kleeps, meie viimase aja suur lemmik(enne seda soovis laps et joonistaksin talle sinna Käsna Kalle, hea et see aeg üle läks, uhhh).Siis sai tellitud kalli Vikikese käest sama teemaline kell, mis lapsele nii väga meeldib , et ei lubanud seinale panna, vaid tahtis lausa kaissu võtta ! Tänud Vikike, kallistame !Minu viimase aja suur leid oli kangas, millest sai õmmeldud magamistoa kardinad:


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Kuigi kalender ei näita veel sügist, on seda tunda õhust. Mina muidugi nutan suve taga, armastan hirmsasti sooja ja päikest. Aga eks igal aastaajal on oma võlud. Sügise juures armastan ka värve ja minu suureks kireks on ka metsas jalutamine. Hirmsasti meeldib mulle seenel käia ja tundub, et see aasta on hea saak. Eile sai korjatud kaks ämbrit seeni ja samme õhtu lõpuks oli 17 978 . Sport ja hobi , mis saab veel mõnusam olla !Ps ! puhkus läbi ja ma jälle tööl, ka seda aega tuleb ju nautida !

......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Projektid milles osalenMinu blogi nupp


Külastused minu blogis

3690144 Külastust...


free counters