MANNU asjatab


MANNU asjatab
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Kes olen, kust olen ja mida teen

Vanus: noor
Asun: jõgeva mk
Tähtkuju: lõvi

teen kõike, mis pähe tuleb ;)

Mis mulle meeldib ja mis ei meeldi

Meeldib
lapsed, käsitöö, lilled, jalutamine-
no tegelt on neid asju palju mis meeldib
Ei meeldi
negatiivsed inimesed,
tuul, torm,
väsimus ja paha tuju;)

Arhiiv

Viimased postitused
Jaanuar 2009


Lingid


Free Blog Content......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
04 Jaanuar 2009
UUEL AASTAL UUE HOOGA JA VÄHEKE TEISITI


HEAD UUT (käsitöö)AASTAT !

Vat mul on just selline tunne, et algas käsitööaasta. 2 jaanuaril põrutasime Tartusse lõngapoodi, nii palju ideid oli järsku. Nüüd istun lõngahunniku otsas ja mõtlen, mida teha, need ideed mis olid, jäid vist kõik sinna Tartu lõngapoe riiulite vahele.
2008 oli minu jaoks üks üsna edukas aasta. Taaskord sai koolipinki istutud ja nüüd siis osa tulemustest ka käes. Homsest uus töökoht, või siiski mitte päris, pigem uus amet. Eks näis, algus saab raske olema. Siinkohal tahangi tänada Mari Marikest. Sinu hea nõu oli just siis väga vajalik, kui olin loobumas !
Suvi oli küll külm ja kole, kuid väga palju sai perega koos oldud ja reisitud. Aias ja kodus sai palju ümbermuudatusi tehtud. Osalesime Jõgevamaa kaunima kodu konkursil. Saime tunnustuse koduümbruse heakorrastamisel.

Seoses isetegijaga on muutunud ka palju . Alates sellest, kui ma tööle läksin, ei jõua enam kõiki blogisid läbi vaadata ja aega napib, et kirjutada häid kommentaare. Aga töid on lausa võrratuid !
Isetegijad on kui üks suur pere, õhkab sõbralikust , aga selle aluseks olemegi ju meie kõik !
Mulle väga meeldis eelmise aasta projektidest Värvispekter, tänud Muhv ! Kaalulangetamisest ma osa ei võta (toimus pikk võitlus iseendaga ) , ainukeseks põhjuseks, mis ma iseenda jaoks välja mõtlesin, oli see, et puudub kaal , aga teiste tegemistele ja elan kaasa !
Veel ootan huviga Jõgevamaalaste kokkusaamisi, need on alati toredad ja huvitavad. Arvan, et ilma Luiselotteta oleks meie paljud kokkusaamised ära jäänud. Just tema oli meile tihti õpetajaks ja ruumiprobleemi lahendas ka tema ära . Tänud Luiselotte ! Uute tegusate kohtumisteni !

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''


Hea soov sügiseks pakis oli lõng, millest ma kudusin omale sokid. Ma pole küll eriline kuduja, veel vähem sokkide kuduja, aga tulemusega jäin rahule :

Eelmise aasta käsitööalbum sai ka täis :Kus juures, see on meie maja külaliste kõige vaadatum album, ikka küsitakse just seda

Uue albumi tegin ise :......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Projektid milles osalenMinu blogi nupp


Külastused minu blogis

3586599 Külastust...


free counters