Trio ja sõbrad
Trio ja sõbrad
kuldsed teod
14 Mai 2011
Vahepeal on otse uskumatul kombel siiski kevad kätte jõudnud ning nüüd näib kõik edenevat liiga kiiresti - kõik tundub õitsevat korraga ja liiga kiiresti, nii et kaunist kevadet nautida justkui ei jõuagi. Käsitöö vallas ka just eriti millegi üle rõõmustada ei ole. Mõned värvitud-kaunistatud-krakleetatud asjad on valminud, aga see on põhimõtteliselt kõik. Isegi järjekordne Haapsalu sall seisab juba nädalaid varrastel, ilma et teda aega kätte võtta oleks.

Kõigepealt sai puhastatud, üle värvitud ja kaunistatud saunahari. (Ikka põranda pühkimiseks, mitte selja pesemiseks. )Seejärel said uue kuue kaks ammu ostetud võrdlemisi igava väljanägemisega valget kruusi. Lehmamuster viitaks justkui sihtotstarbele piima joomise näol, aga mina kasutan neid lillevaasidena.Ja lõpuks karp. Igasuguse kraami riiulisse panemiseks on kogu aeg karpe vaja, aga lihtsalt üks tavaline kingakarp on ju väljakannatamatult igava välimusega.

9_z.jpg" />

Kohvikusse!

Lõpetuseks on mul aga hea meel kutsuda kõiki 21. mail Tartusse Tasku keskusesse, kus kell 12 avab uksed pop-up kohvik Blogi 2, kus oma küpsetisi pakuvad 9 toidublogijat. Kohvik on avatud kuni kauba lõppemiseni ning kõike pakutavat saab maitsta koha peal ning kaasa osta. Pikem jutt kohviku kohta asub siin.Frieda
trio posted @ 14:31 - Link - kommentaarid (1)
234660 läbi astujat