Trio ja sõbrad
Trio ja sõbrad
kuldsed teod
12 Jaanuar 2008
Selle nädala õhtud (või pigem küll otsapidi ööd) on kulunud pusakeesid heegeldades.Väga hea närvirahusti. Kõige tüütum osa asja juures on mu meelest helmeste niidile lükkimine. Heegeldamine ise läheb juba kiiresti. Kasutasin Abakhanist ostetud hästi peenikest niiti ja heegeldamise ajal kartsin pidevalt, et tõmban niidi puruks, aga tegelikult on see üsna vastupidav. Muidugi õnnestus mul heegeldus ühel hetkel ka lootusetult sassi ajada. Istusin põrandal, harutasin pusa ja kirusin ennast - nii palju siis õigel ajal magamaminekust!Kui keed olid valmis, kruttisin neile vindi peale. Tulemuseks siis sellised õrna väljanägemisega, natuke pärliussi teesklevad pusakeed.

Kuldneja punaneLähemalt ka:Nüüd on mind vallanud soov taas midagi heegeldada. Motiividest voodikatet või midagi muud sama monumentaalset. Parem vist siiski mitte, sest oma viimase aja süvenemisvõimet ja ajadefitsiiti arvesse võttes võiks selle valmimist ehk ennustada nii 50. juubeliks. Ja tegelikult võiks ju parem ära lõpetada poolelioleva vesti ja sokid, aga kussa sellega, kogu aeg on vaja midagi uut ette võtta.

Nõuanded maiasmokkadele

Ma poleks mina, kui ma küpsetistest ei kirjutaks. Eelmises postituses mainitud šokolaadi-mustsõstratort sai ära proovitud.Retsept

Väga maitsev oli.

Täna aga tegin banaani-pähklikeeksi. Retsept Nami-Nami'stMaitse on hea, lõhn mitte nii väga (ilmselt tasuks sooda asemel katsetada küpsetuspulbriga).

Laulda sulle võin vaid möödund suvest veel

Laulda ma paraku ei oska, aga suvel tehtud pilte tahaks teiega jagada, ehk teevad need praeguse pimeda aja natuke rõõmsamaks ja ööd valgemaks.

Frieda
trio posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (12)
235358 läbi astujat