Trio ja sõbrad
Trio ja sõbrad
kuldsed teod
09 Jaanuar 2010
Täitsa elus, võib vist öelda. Teha olen muidugi jõudnud vähevõitu. Või õigupoolest sai sügise poole kõik seebiks tehtud. Ja mis ei olnud seep, see oli söödav. Aga siiski.

Eelmäng Haapsalu sallile

Nii võib vist öelda. Seda salli alustasin ma tegelikult juba augustikuus, sest tehke mis tahate - salle ei ole kunagi liiga palju. Et see peab olema peenikesest villasest lõngast ja pitsimustriga, oli kah millegipärast selge. PÄRIS Haapsalu salli ei julgenud justkui veel ette võtta ja väga vajalik ka ei tundunud. Niisiis lihtsalt muster nr. 104 raamatust "Pitsilised koekirjad" (ehk raamatus "Haapsalu sall" sirelilehekiri 2). Nii ma siis kogu sügise seda salli jõudumööda kudusin. Vahepeal koitis uus aasta ja siis tema valmis saigi - 2 meetrit pikk, et saaks ikka mitmeid kordi kaela ümber kerida . Otstes olev pits raamatust "Haapsalu sall". Lõng: merinos extra, vardad nr 2,5.Ja nüüd olen ma hoolsalt teoreetilisi teadmisi varunud ja varustust täiendanud, nii et järgmisena peaks ilmavalgust nägema üks kõigi reeglite kohane Haapsalu sall. Valmimise tähtaeg: tulevik.

Üks edev lillepott

Akrüülvärviga värvitud ja salvrätitehnikas moonidega kaunistatud. Ootab kah juba mitu kuud endale elanikku (see seisab otsapidi vees ja on endale ajaviiteks paljulubavad juured alla ajanud), aga ei ole mina leidnud aega poest lillemulda tuua ja "kapsast" (meil töö juures kasutatav koondnimetus toalillede kohta) sisse kolida. (Pildi peal poseerivad kunstlilled.)Kulin

Selle teema kohta peab ütlema - no ei tule vaimu peale. Aga ega sest midagi, küll ta kunagi jälle tuleb. Üht vidinat oli siiski tarvis, et teda endaga koos rektori vastuvõtule viia.
Sai tema seesugune, lihvitud klaashelmestest, ripatsiks kõrvarõngatoorik.Lõpetuseks aga vaadake talvist mosaiiki (pildid tehtud enamasti uue aasta esimsel päeval) ja püsige meie kanalil, sest tulemas on uusi seebisorte ja külalisesinejana astub üles Mare oma kampsunitega.Frieda
trio posted @ 16:59 - Link - kommentaarid (3)
232701 läbi astujat