Kati kodutööd
DSC03273pilt
Kati kodutööd
NATUKE KÕIKE JA ALATI MIDAGI UUT!!!
.: NATUKE MINUST :.pilt VANUS: 30
Asukoht: Tartu
Tähtkuju: sõnn
.: MULLE MEELDIB:.
minu koer EVA SOFIA!!!

vaikus

PÄIKE, vesi ja liiv

kohvikud, näiteks Kohvik CREPP Tartus

Itaalia köök (pastaroad)

Kodus mõnnata, kuulata head muusikat, nautida head veini ning häid filme.

Photobucket
Lingid
MdM B
Mustrikogumik
PÄRLIAJAKIRJAD
Luislotte ja tema pusakeed
PÄRLIMUMMUD
Katjakese traadiväänamised
EVITA PERONI ehted
KRISTA RÄÄK- aksesuaarid
Els annab aru...
Manni heegeldused....
Turquise- pärlipood Brüsselis
Essi tööd
Epu teod ja mõtted
TRAADIVÄÄNAMINE
Sayila pärlipood Hollandis
Sokiraamat
Soki sait
Aeti käsitööleht
Reekese blogi
palmikute pidu
ehtekarbi valmistamine
seelikud ja kleidid
Eni Okens jewelry
Iza Malczyk
Evelin ja tema pärliloomad
Jana blogi
The Jade
Anni-Liisu kunst
VÄÄRISKIVID
vahvad kirikindad
helmepood
pärlipood
Vahvad kudumid!
Maru kindad
Maru design
HIspaania keelne pärliajakiri
Ilona blogi
Lin blogi

.: MINU LEMMIK pärliblogid:.

.: MINU LEMMIK blogid:..: EI MEELDI:.
sombune ilm ja kõva tuul,

kisa, kära,

inimeste väiklus ja kitsarinnalisus
.: PROJEKTID MILLES OSALEN:.

.: KOOSTEGEMISED:.


.: VALMINUD KOOSTEGEMISED:.

Olen päkapikk 2008

.: VALMINUD PROJEKTID :.
.: SÕNASEPP:.
KES PALJU TEEB SEE PALJU JÕUAB!

Terves kehas terve (erk) vaim!
.: VIIMASED POSTITUSEDs :.
Viimased postitused
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
September 2009
August 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Oktoober 2006
Juuli 2006
Juuni 2006
Mai 2006
Aprill 2006
Veebruar 2006

.: MINU ABSOLUUTSED HETKE LEMMIKUD:.

LEMMIKRAMAT:
Dan Brown: Da Vinci kood

VIDEVIK- S. Meyer

Robin Sharma: Pühamees, surfar ja tippjuht

LEMMIK FILM:
Sügislegendid- super

"The Game"- põnev, kuid vaid esimesel korral

Dejavu- põnev ja hirmu tekitav

Anna ja Kuningas- romantiline

Toscana päikese all- positiivne

City of the angels- romantiline, traagiline

LEMMIK MUUSIKA:
Diana Krall

Nora Jones

Katie Melua

Carla Bruni

Liisi Koikson

Maarja

Hedvig Hanson

mahe jazz muusika....


.: KÜLASTATUD:.

308611

28 Veebruar 2008
IGAVENE SUVI

Vahest tüütab mind igavene suvi ära. Mõnus on muidugi kui on soe, ei pea pükse jalga panema ja võid kogu aeg seelikus ja lahtiste kingadega ringi käija, kuid vahest kohe igatsen külma ja udust ilma. Naljaksa, aga nii see on.

Mul olid just 2 nädalat külalised, ema ja tädi, kellega mööda saart ringi sõitsime ja saare ilu nautisime. Saar on ilus ja teistmoodi. Aga kodu on kodu!

Viisin neid oma lemmik pärlipoodi- Talleri- Las Palmases. Väike poeke on muljetavaldav, veetsime seal aega päris pikalt ja paar päeva varem uurisime läbi vitriinklaasi eheteid, mis on poe toorainest valmistatud. Ma ei väsi iial sellest poest!!!!!!!Keegi küsis kunagi, et kus ma oma ketid muretsen. SAealt samast poest. Panen siia pärlihoolikuid ärritava pildi. Valik on suurepärane.Samal poel on ka Barcelonas esinduspoekesed. Kes on sinna poole teel, võin aadressi saata.

Lõpetuseks ka paar valminud tööd, suvised hipikad.

Karneval on selleks aastaks läbi. Jumal tänatud, ära väsitas. Kostüümid lähevad nüüd kappi uut aastat ootama.Kohtumiseni!

nuputaja-Kati posted @ 11:12 - Link - kommentaarid (13)

25 Veebruar 2008
Igal asjal on oma aeg

Vahest on mõned pärlid mu pärlikarbis terve igaviku ja jõuab kätte päev, kus sa nad avastad nagu uhiuued ja põnevad. Nii jõudis kätte nende kivikeste aeg.nuputaja-Kati posted @ 23:58 - Link - kommentaarid (8)

23 Veebruar 2008


Minu poolt sai sõbrapäeva pakk saadetud Annel1-le. Jõudis teine kohale lubatust hiljem, kuid siiski jõudis. Hetkel on mingi jama nende pakkidega, kuidagi aeglaselt liiguvad.

Pakis oli hõbedast figuuridega ja läbipaistvate helmestega tehtud kevad-suvine ehtekomplekt, juuksenõelad väikeste pärlitega ja midagi magusat.

Loodan, et ehted jäävad kaunistama kandja kaela!
nuputaja-Kati posted @ 03:00 - Link - kommentaarid (3)

21 Veebruar 2008
PLING-PLONG

Preagu on eriti moes sellised pikad ketid, mille otsas kõlgub midagi ilusat- sooviavalt palju ilusat. Nii siis minagi tegin endale ühe pika ja ilusa keti.

Keti pikkus 70 cm.Kõrvarõngad lähemaltnuputaja-Kati posted @ 10:20 - Link - kommentaarid (9)

18 Veebruar 2008
VANAD VÕLAD

Uue aasta saabudes sai lubatud, et likvideerin vanad võlad st kasutan ära vanad jäägid ja lõpetan poolikud projektid. Pärlivaru pealt on lood ikka samad: kasvavad, sest alati on tunne, et kui see segu nüüd otsa saab, siis on võimatu edasi elada.... Olen nagu harakas, kes tassib kõike säravat oma pessa ja kunagi pole pärleid liiga palju.... Mulle meeldib väga JÄNKSIKEse blogi pärlihooliku 19 põhjust miks osta pärleid... Lugesin neid ja nõustusin 90% kirjutatuga.


Lõnga varu pealt on lood paremad. Kahanevad! Valmis sai ämmale boolero, mille lõng sai juba pea aasta eest Eestist kaasa toodud. Kahjuks ei jõudnud enne kinkimist pilti teha ( nii värskelt kukkus teine heegelnõela otsast ), nii et peab ämmale uuesti külla minema, kindla plaaniga...
Ja lõpuks sai seelikule ostetud vooder.Õigemini vooder tuli emmega Eestist Kanaaridele. Seelik ootas ligi kaks kuud voodrit... Aga lõpuks siis on asi valmis ja projekt lukus.

Mugavdasin teist natuke enda järgi. Kõikidele seeliku tegijatele: võtke aga julgelt projekt ette!!!!! Seelik tuli välja väga mõnus, alusseelikuks kasutatud pesupoest ostetud alusseelik, parajalt raske tekstuuriga ja istudes ei veni välja ka. Kasutatud on poolsünteetilist lõnga, mis on hispaania päritoluga. Heegelnõelaks nr 2.

Jällegi on siis juures üks mõnus riideasi. Tänud AMPSAKule seelikuprojekti algatamise eest!!!!!!

Kohtumiseni!
nuputaja-Kati posted @ 01:16 - Link - kommentaarid (14)

17 Veebruar 2008
TEHNILINE APS ja SÕBRAPÄEVA ERI

Loen siin neti puudumisest ja igatsusest isetegija portaali järele, mina jälle tunnen süümepiinu, et lubatud asjad tegemata. Nimelt suutsin oma fotoka kaabli kuhugi nii ära paigutada, et rohkem kui nädala jooksul ma teda ei leidnud.

Nüüd siis on olemas ja likvideerime siis võlad!Kõigepeal sõbrapäeva pakk. Minule tegi paki HETTY. Suured tänud kallis Hetty. Väga armas pakike. Imeilus tikitud kotike ja esimest korda on minu majapidamises vilditud seep . Lisaks sellele oli veel maiust ja vahva ajakiri.

Minu pakk pole millegipärast ikka veel kohale jõudnud kuigi möödas on juba nädal ja saadetud sai kiirpostiga. Loodame, et ikka kohale jõuab.ja siis veel üks vana võlg. Süda parimale sõbrale: minu sõber sai südamega kõrvarõngad, mille südame peale oli kirjutatud: made with love. Kuna me mõlemad teeme ehteid, siis oli minugi sõbrapäeva kingiks midagi ta enda tehtud: sain südamega sõbrapäeva kõrvarõngad!Lisaks sõid mu sõbrad hommikusöögilauas südamekujuliste kurkidega võileibu! KUi mu mees pole paar nädalat saanud südamekujulise vorstiga võileiba, siis ta lausa nõuab, et kus on mu südamega võileib . Nii et hoidge oma sõpru!

Järgmise korrani!


nuputaja-Kati posted @ 01:12 - Link - kommentaarid (2)

14 Veebruar 2008
ILUSAT SÕBRAPÄEVA KÕIKIDELE SÕPRADELE!Minu sõbrapäeva pakk on kohale jõudnud, pildid panen ülesse öösel eesti aja järgi!
nuputaja-Kati posted @ 11:16 - Link - kommentaarid (2)

06 Veebruar 2008
KÄEVÕRUD

Olen pikka aega Jänksikese ja Tsunaami blogist vaadanud punutud pärlikeesid-käevõrusid. Võttis aega mis ta võttis, aga proovisin ka siis paar tükki teha. Päris lahedad jäid.

Siia stiili võib panna ka ühe lihtsa helesinise roosi kinnisega käevõruTegelikult on ütlemata põnev see pärlitega punumine. Hasart kohe tekib.

nuputaja-Kati posted @ 01:21 - Link - kommentaarid (9)

05 Veebruar 2008
SÜNNIPÄEV!

Täna on tähtis päev, sest minu blogikene saab kahe aastaseks. Algus oli võrdlemis raske, sest eks see blogi ole mu elu esimene ja ainukene. Pole ma üldse nii kodus nende koodidega, mis bloginduses nii tähtsad on. Paar korda ikka rikkusin blogi täitsa ära, kui teda muutma hakkasin. Õnneks leidub häid sõpru, kes mind hädast välja alati aitavad ja nüüd siis on mu blogi just selline nagu ta on. Ja mulle meeldib ta sellisena.

Olen püüdnud siin käsitöö mõistet laiendada ja näidata ka erinevate kultuuride käsitöö oskusi. Kohati on mu blogi kui väike "reisipäevik", mis peaks tutvustama "mu pisikest saarekest" selles küljest, mis turistil nägemata jääb.

Tänu neile kahele aastale isetegijas olen leidnud palju sõpru, keda ma tunnen kahjuks vaid koodnimede järgi. Mida rohkem aga meie blogid arenevad, seda enam saavad need "koodnimed" endale elu sisse ning tekib paratamault ettekujutus inimesest, kes nende taga on. Meil kõigil on siin oma lemmikud ning alati hing hüppab rõõmust sees, kui oma blogi nupukest kellegi blogis näen .

Igastahes need kaks aastat on ääretult toredad olnud ja neid aastaid tuleb kindlasti juurde. Areneme koos, avastame midagi uut ja põnevat, jagame kogemusi, vahetame kingitusi, Teie saate kokku ja vahest juhtub ka "minu" saarele mõni isetegija, kellega ma alati hea meelega kohtun. Tore on! Isetegija on üks mu päeva osa ja kindlasti üks meeldivamaid!

Palju õnne blogikene ja et sa jõudsalt kasvaksid ja muutuksid mitmekesisemaks ning huvitavamaks. Et su sõbrad ikka jälle ja jälle Sind avaksid!PS! Teile aga toredat vastlapäeva!
nuputaja-Kati posted @ 01:06 - Link - kommentaarid (30)

02 Veebruar 2008
Drag Queen!

Eile öösel valiti siis Las Palmases Draq Queen. Drag Queeni šou on oodatuim üritus karnevalil, sest see on vaieldamatult edevaim ja ekstravagantseim šou, millest võivad osa võtta geid üle Euroopa.

Igal Dragil on oma sõnum, mida nad edastavad. Lavašou pikkus on 3 minutit, mille jooksul nad eemaldavad endalt mitu kihti riideid ja tavaliselt lõpetavad poolalasti laval.

On mida vaadata. Juhin teie tähelepanu meeste saabastele!!!!!! Need saapad on ligi 0,5 meetrit kõrged!!!!

Selle aasta võitja: Drag Orion

Teine koht: Drag NeoKolmas koht: Drag Dundee
Ja siis veel lahedaid Drage!!

Drag Eragon:Drag KarmasDrag SeregonDrag MandragonaDrag Ligarta
Drag IrkanoKujutate ette isetegijad, kui palju aega võis võtta ühe sellise kostüümi tegemine. Kõik need litrid ja pärlid .... Uhh, mul kulus oma tund pärlite tikkimisele oma kinnastele!

Täna oli suur karnevali rongkäik, koos kõikide kostüümide, tegelaste, kuningannade ja Dragidega ja suurte autodega, mille peal tantsitakse.Nii, meie läheme ennast nüüd sättima, sest õhtul vaja minna ju karnevaaaaaaaaaalile!
nuputaja-Kati posted @ 21:57 - Link - kommentaarid (9)