Kati kodutööd
DSC03273pilt
Kati kodutööd
NATUKE KÕIKE JA ALATI MIDAGI UUT!!!
.: NATUKE MINUST :.pilt VANUS: 30
Asukoht: Tartu
Tähtkuju: sõnn
.: MULLE MEELDIB:.
minu koer EVA SOFIA!!!

vaikus

PÄIKE, vesi ja liiv

kohvikud, näiteks Kohvik CREPP Tartus

Itaalia köök (pastaroad)

Kodus mõnnata, kuulata head muusikat, nautida head veini ning häid filme.

Photobucket
Lingid
MdM B
Mustrikogumik
PÄRLIAJAKIRJAD
Luislotte ja tema pusakeed
PÄRLIMUMMUD
Katjakese traadiväänamised
EVITA PERONI ehted
KRISTA RÄÄK- aksesuaarid
Els annab aru...
Manni heegeldused....
Turquise- pärlipood Brüsselis
Essi tööd
Epu teod ja mõtted
TRAADIVÄÄNAMINE
Sayila pärlipood Hollandis
Sokiraamat
Soki sait
Aeti käsitööleht
Reekese blogi
palmikute pidu
ehtekarbi valmistamine
seelikud ja kleidid
Eni Okens jewelry
Iza Malczyk
Evelin ja tema pärliloomad
Jana blogi
The Jade
Anni-Liisu kunst
VÄÄRISKIVID
vahvad kirikindad
helmepood
pärlipood
Vahvad kudumid!
Maru kindad
Maru design
HIspaania keelne pärliajakiri
Ilona blogi
Lin blogi

.: MINU LEMMIK pärliblogid:.

.: MINU LEMMIK blogid:..: EI MEELDI:.
sombune ilm ja kõva tuul,

kisa, kära,

inimeste väiklus ja kitsarinnalisus
.: PROJEKTID MILLES OSALEN:.

.: KOOSTEGEMISED:.


.: VALMINUD KOOSTEGEMISED:.

Olen päkapikk 2008

.: VALMINUD PROJEKTID :.
.: SÕNASEPP:.
KES PALJU TEEB SEE PALJU JÕUAB!

Terves kehas terve (erk) vaim!
.: VIIMASED POSTITUSEDs :.
Viimased postitused
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
September 2009
August 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Oktoober 2006
Juuli 2006
Juuni 2006
Mai 2006
Aprill 2006
Veebruar 2006

.: MINU ABSOLUUTSED HETKE LEMMIKUD:.

LEMMIKRAMAT:
Dan Brown: Da Vinci kood

VIDEVIK- S. Meyer

Robin Sharma: Pühamees, surfar ja tippjuht

LEMMIK FILM:
Sügislegendid- super

"The Game"- põnev, kuid vaid esimesel korral

Dejavu- põnev ja hirmu tekitav

Anna ja Kuningas- romantiline

Toscana päikese all- positiivne

City of the angels- romantiline, traagiline

LEMMIK MUUSIKA:
Diana Krall

Nora Jones

Katie Melua

Carla Bruni

Liisi Koikson

Maarja

Hedvig Hanson

mahe jazz muusika....


.: KÜLASTATUD:.

308598

26 Mai 2007
KODUKANTI AVASTAMAS

Elan juba üheksa kuud ühes ja samas külakeses, kuid kui aus olla siis ei tunne ma seda siiamaani. Töölt tulles ei lähe ju lihtsalt tänavaid pidi hulkuma ja uudistama. Niisiis.... kuulsin mehe onutütre käest, et minu kodule päris lähedal asub üks pudi padi käsitöö pood. Täna siis astusingi läbi.

Kui asu olla siis niiiiiii segamini poodi pole ma küll kunagi näinud. Maast laeni igasugu vidinaid täis:õmblemise asju, dekoratiivseid vidinaid, laes rippusid pärlitega täidetud plastpudelid. pudelitest võisid korgitäie pärleid kotikesse panna ja kasseeriti selle korgi eest 1 euro. Pärlisahtlid, lõngariiulid, mille ees oli tolmu kaitseks läbipaistev-vakstu. Tõeli segasumma suvila. Lõngavalik oli kahtlane, heegelniidi valik oli maast laeni:pärliniit, heegelniit-värvivalik valik tohutu! Uhh, seda peaksit nägema. Tiirutasin oma tunnike seal segasumma suvilas ja valisin endale siis kaasa kotilõnga, köögirätiku äärepitsi jaoks pärliniiti ja siis pärleid ka.nii siis sai kodu tulles meisterdatud suurtest pärlitest minu esimene käevõru. Kuna ma kella üldiselt ei kasuta siis on mul üksjagu kogunenud erinevaid käevõrusid.Lõngajäägid kasutusse!!Allesjäänust pärliniidist, millest sai tehtud köögirätikule äärepits, heegeldasin 7 mummut (heegelnõelaga 0,75). Nii valmiski minul pärli-mummu käevõru!


nuputaja-Kati posted @ 15:15 - Link - kommentaarid (7)

23 Mai 2007
PESA KAUNISTAMAS!

Sai siin natuke kodukaunistamisega tegeletud. Muidu teen ainult riideid ja riideid nyyd siis väike pits eestist kaasa toodud köögirätikule. Ootel on veel üks, peab ainult poest sobiva niidi leidma.natuke lähemalt kakellele meeldis siis mustri saab siit!

Järgmisel nädalal peaks kohale jõudma emme saadetud pakk, kus on sees peale kõige muu hää eestist saadava ka helmehaljast tellitud pärlid,fimo, traat... Aga sellest juba järgmine kord..
nuputaja-Kati posted @ 21:49 - Link - kommentaarid (8)

20 Mai 2007
Minul oli imeilus nädalavahetus. Nagu enamus minu blogi lugejaid teavad, elan ma Kanaari saartel, täpsemalt siis suuruselt kolmandal Gran Canarial. Enamus eesti inimesi seostab kanaari saarte päikese ja ilusa rannaga, siis mina olena alati ütelnud, et saare põhja osa on palju palju kenam.
Veetsin toreda nädalavahetuse oma elukaaslasega ja tema perega saare põhja osas hotellis MIRADOR, mis on kuulus oma imeilusa vaate poolest väikestele mägiküladele

Põhjamaise "spa" ja sauna kultuuriga inimesele oli muidugi kohalik saun nigelavõitu, kuid spa sisekujundus oli vahva

Aga siin paar näidet ilust ja vaikusest ja rahust, mis seal valitses
nuputaja-Kati posted @ 19:55 - Link - kommentaarid (8)

18 Mai 2007
KAUA TEHTUD KAUNIKENE!

Alustasin selle kampsuni tegemist veel Eestis puhkusel olles ning kui aus olla siis sain nö vesti osa valmis juba 3 nädalat tagasi. Varrukate tegemisega läks kõige kauem: tööinimese elu. Ega siis kogu vaba aega saa ka käsitööga sisustada, vaja ju koristada, süüa teha, sõprade ja koerte jaoks aega leida, rannas käia jne

Aga lõpuks sain ikkagi valmis-kampsik segastiilis.Eest motiivid, tagant kootud ja varrukad otsa heegeldatud. Moe värk!

Aga ideid jätkub veel küllaga, varsti näete!!
nuputaja-Kati posted @ 23:07 - Link - kommentaarid (15)

13 Mai 2007


Ilusat emadepäeva kõikidele emadele ja vanaemadele!
nuputaja-Kati posted @ 11:57 - Link - kommentaarid

04 Mai 2007
Eile tööjuures kurtis kolleeg, et tema 4 kuune laps köhib juba teist nädalat järjest. Käib muudkui artse pidi aga keegi ei aita. Eks ma siis pärisingi oma kogemustest, et kas lapsel ikka jalad soojas on ja villased sokid olemas. Selgus, et on soojad sokid aga villaseid mitte. Nii siis õhtul saigi tehtud väiksele plikale ühed villased sokidLisaks sokkidele sai siis õpetatud ka hulga varahva tarkust: sibulast, küüslaaugust, pipraplaastrist, viinakompressidest jne. Hispaanlasest sõbranna kuulas ja suu vajus ikka rohkem ja rohkem lahti. NAD EI TEA SELLEST MIDAGI. Elagu antibiootikumid!!!!!
nuputaja-Kati posted @ 09:00 - Link - kommentaarid (6)

01 Mai 2007
Lõpuks on käes siis mai kuu ning mina olen vahepeal Eestist jälle Hispaaniasse jõudnud. Meil on juba suvi ja temperatuur aina tõuseb. Seega igivana mure: pole midagi selga panna ning misi siis teha..... Ikka lasta näppudel käia.... ja nii siis valmiski mu esimene suvetopp ja projekt lõpetatud.

Topi tegemisel on kasutatud katya-cotton confort lõnga, mis on kergelt strech ning lõngakulu oli kolm tokki. Et topp alläärest välja ei veniks, kasutasin peenikest kummi, mille heegeldasin koos lõngaga alläärde. Topi allosa on tehtud motiividest (heegeldamise piibel- karikakra motiiv!!!) ning kasutasin heegelnõela nr 2.

Kõige naljakam on see, et kasutan põhiliselt oma toppide ja kapsunite tegemisel hispaania firma KATYA toodangut ning toon seda kaasa Eestist. Põhjus on väga lihtne, sest nii tuleb soodsam, kuskil 1 euro ehk siis 16 krooni. Ja eestis on valik ka suurem ning pakutav on tuttav ja järele proovitud. Tegin just siin katsetuse ja saatsin firmasse meili, pärides tellimise võimaluse kohta interneti teel ning palusin saata ka lõngade hinnakirja. Eks näis. Hetkel tellisin just Katia käsitööaajakirja-heegeldamine kevad/suvi 2007.Ootan!

Lugesin siin veidi aega tagasi Epu blogist, et ta kolis Frakfurti ja võttis kaasa oma käsitöö asjad. Minagi võtsin kaasa terve kuhja lõngu ja käsitöö vahendeid. Seegi kord kodus puhkusel olles täienes käsitöötarvikute kogu ning 1/3 kotist oli täis lõngakerasid. Olen üks LIANN lõngapoe suursopnsorSeekord sai siis läbi Barcelona tagasi sõidetud, Jüripäeval, ning selgus, et Püha Jüri on Barcelona linna üks pühakutest ning linn oli paksult inimesi täis. Jalutasime siis kahekesi (minu koera Sofiaga) mööda linna, kohvitasime ja nautisime linna, seni kuni edasilendu ootasime.

Sellel päeval on Barcelona meestel kombeks kinkida oma naistele, sõbrannadele ja naistuttavatele lilli. Seega oli linn täis roose: vaasides ja inimeste kätes, kohviku laudadesl ja poe vitriinidel.Loomulikult õnnestus mul ka kesklinnas leida üks käsitööpood. Oleks sinna kohe pikemaks jäänud aga Sofiale ei meeldinud seal kohe üldse ning seega vaatasime ainult lõngariiulit ja marcha. Barcelonast sai kaasa toodud ka kolm kera huvitavat lõnga mis ootab siis ära kudumist.Ja lõpuks ka üks ilus vaade lennukist! Ülelend Brüneest! Läbi lume päikese poole!Ilusaid maipühi!!!
nuputaja-Kati posted @ 13:45 - Link - kommentaarid (10)