leili33 lehvitab
leili33 lehvitab *** vanasti kudusin, nüüd õmblen
19 Aprill 2009
Trikoomeister

Et eile lumeräitsakaid taevast alla langes ja tänaselgi hommikul kraadiklaas miinuseid näitas, peaks üks lumiste kuusekestega postitus üsnagi päevakohane olema.

bass1.jpg

Ma nimelt õmblesin endale enne jõule supelustrikoo. Ja mitte ainult et õmblesin, vaid lausa konstrueerisin: ise, oma mõõtude järgi ja puha. Materjaliks tumesinine paksem lükra, mida Kangadžunglis hea hinnaga pakuti, kangadefekti tõttu lausa supersoodsalt.

Asjalugu selline, et tänu foorumlaste "agitatsioonile" otsustasin julgustükiga maha saada ja vesiaeroobikasse minna (ei ole siin naerda midagi, mina kes ma külma ja vesist keskkonda pelgan, olin sellest trennist aastakümneid unistanud, aga ainult unistuseks oli see jäänud). Samas ei võinud ma sugugi kindel olla, et esimesele korrale teine ja kolmaski järgnevad - ei hakka ju üheainsa korra jaoks uue ja uhke trikoo eest suurt raha välja käima. Pealegi olin ma üsnagi huvitatud konstrueerimise tulemusest ja valmis ma ta pusisin, ei olnud midagi võimatut.

Mõned korrad basseinis käidud, kogu sellest lõbust üsnagi vaimustatud. Näituseks sõnakuulmatute nuudlite taltsutamine ajab ikka naerma küll!
No vat ja siis otsustasin kaamera ujulasse kaasa võtta. Õnneks hommikul rahvast vähe ja sai päris mitme nurga all poseeritud, nii basseini sisenedes kui väljudes, palmi all ja kuusekeste kõrval. Peale trenni sättisin kodus end mõnuga pilte lappama.
bass2.jpg

Ja pidin häbi pärast laua alla vajuma.
Vaatepilt oli õudne.
Misjärel läksin poodi ja ostsin endale trikoo.


Mõistetavatel põhjustel on pildid üsna tillukesed, aga loodetavasti piisavalt usutavaks tõenduseks sellest, et olen kõrgest east hoolimata lõpuks basseini jõudnud ja oma unistuse täide viinud Ja erilised tänud tintsikule ja nuputaja-Katile, kes siin nii julgustavalt ja ahvatlevalt on sellest "spordialast" kirjutanud!

PS sosinal:
Täna täpselt 3 aastat tagasi tegin oma blogisse esimese postituse. Mullu aprillis jäi see tähtis päev kahjuks tähistamata, seekord otsustasin märgi maha panema, olgu või vesisevõitu märgi; samas luban, et peagi muutub ka siinne blogi kevadisemaks ja rohelisemaks!
leili33 posted @ 17:16 - Link - kommentaarid (16)