leili33 lehvitab
leili33 lehvitab *** vanasti kudusin, nüüd õmblen
02 Veebruar 2007
Pentagoonia

Hilisel öötunnil kui olin boolerole mõlemad varrukad külge kudunud, püüdsin seda kaadervärki selga tõmmata. Mitte ei saanud unise peaga sotti, miks üks käsi kokkutraageldatud varrukasse hästi siseneda ei taha.
Hommikuvalges, kõrgelt ja kaugelt pinnalaotust pildistades märkasin, et olen varruka-pentagooned eri kohtadesse istutanud ja kraegi valesti külge traageldatud.
Et kasu ka poolikute asjade pildistamisest. Eriti sellistel, kel puzzlede kokkupanemine kuidagi ei õnnestu.
Järgmisel etapil, mil varrukas on juba õigeks sätitud, selgub, et võinuks palju väiksem olla ja üleüldse...
medium_agoonia2.jpg

...tunnistan ausalt, et seljapilt on kaunim osa boolerost, nö paraad-fassaad. Tegelikkus on hoolega varjatud ja asub paraadpildi all. Esimese proovi tõeline pale on pehmelt öeldes veider. Booolero...grhhh
Et XL-suurus-inimesele teeb lausa rõõmu, kui S-suurusele mõeldud ese vabalt selga mahub, nii on ta krapsti valmis poseerima. Tulemus sama: sobib kui sea selga sadul.
Aga nutikad osinkalased on erinevaid väljapääse leidnud: kes lisanud seljaosale pikenduseks palmikuriba ja sellega imelikud lotendavad küljedetailid veidi koomale tõmmanud, kes on hoopis tagurpidi kanda otsustanud ja ülemise serva alumiseks keeranud. Ma mõtlen veel, mis muudatusi ette võtta, kohe üles harutada nagu ei raatsi. Ega seda kandma keegi ei hakka, parimal juhul saab pildi 2007-aasta-aruandesse, kui veebruari kohale ähvardab tühi koht jääda.

*** muidujuttu
Terve kuu olen jäätiseletist külmalt suutnud mööda jalutada. Otsustasin seda tähistada ja premeerisin end... 2l jäätisega. Pentagooniast tingitud stressi tõttu hävitasin poole sellest välgukiirusel.

3. veebruari täiendus


Parandasin vigu: krae õmblesin õigesse kohta, all-äärde lisasin kraega analoogse palmikuriba. Läks küll veidi paremaks, aga kahjuks mitte nii heaks, et õde oleks endale tahtnud - tallegi suurevõitu, ei aidanud ka hõlmade vaheliti asetamine.
Nii et annan alla, mõõt sai täis (ise veel soovitasin teistele, et olge ettevaatlikud, muidu kipub liiga suur tulema)


leili33 posted @ 09:07 - Link - kommentaarid (31)