Tegemised Nugise muti moo
Tegemised Nugise muti moo
Mu lemmikloom on nugis. Ja mul on neid kodus neli!
27 Jaanuar 2008
Täna toon esile Gleni ise tehtud asja- unejutu. Jutt on trükitud täpselt nii, nagu tema kirjutas. Kirjaved minu tehtud ei ole (ma loodan)

Ninakaelhobune ehk ninasarvik kaelkirjak ja hobune koos

Elas kord ninakaelhobune kelle nimi oli Peeter. Tal oli ninasarviku pea, pikka kaarega pikk kael nagu kaelkirjakul ja ülejäänud oli hobuse saba, jalad ja keha. Ükspäev leidsid Peeter surnud lohe ja sõi selle ära. Siis kasvasid talle tiivad. Ta otsustas lennata kosmosesse. Planeedile Saturn.
Planeedil Saturn olid tulnukad olid UFO-d ja ninakaelhobused. Peeter vaatas, et kõik olid nagu tema. Aga siis tulid UFO-d enda tulnukalaevadega. Nad said UFO-dega sõpradeks ja hakkasid nendega tantsima ühes majas. Aga keegi ei teadnud, et na saavad tuld pursata. Peeter avastas ja sellega tuli tuli ülesse. Peeteri tulest sulas maja ära, aga õnneks pääsesid UFO-d ja teised loomad elusalt.
Peeter lendas rootsi ja nägi üht endasugust, ta läks ütles talle: „tere”.”Tere,” vastas teine temasugune. „Mis su nimi on?” küsis Peeter. „Minu nimi on Pille”. Sellest algas Pille ja Peeteri. Vestlusest tulid välja üks paar. Pille lendas koju asju pakkima, ta kolis Peetri juurde elama.
Nii kolis Pille Peetri juurde ja Peetri seiklus lõppes.

Sipsik6 posted @ 17:41 - Link - kommentaarid (3)
127134 visitors