Tegemised Nugise muti moo
Tegemised Nugise muti moo
Mu lemmikloom on nugis. Ja mul on neid kodus neli!
30 Oktoober 2007
Alustasin täna kinnaste kudumist, vaatame, mis välja tuleb. Aga kinnaste kudumiseks võtsin raamatu ka, selle Liivia Kivilo KINDAD. Sealt plaan teha just neid kahe vardaga kindaid.

Kiidan meest ka! Tema oli nii tubli ja villis veini ära. Hästi ilusat värvi ja hea maitsega. Kindlasti läheb see mõnele tuttavale ka jõulupakki. Kus juures tehtud sai see paar aastat tagasi käärinud moosidest, et ehk tuleb midagi. Eelmine aasta peale kolimist kurnasime ära ja nüüd hea võtta.Väga hea kohe!
Sipsik6 posted @ 17:02 - Link - kommentaarid (2)
27 Oktoober 2007
Tulime täna hommikul ämma juurest, viisime poisid sinna kooli vaheajaks. Tuulasin ka oma kapis seal ja võite kolm korda ära arvata, mille ma kapist leidsin No muidugi, issi salli!!!Selle, mis eelmine aasta kootud sai ja kadunuks jäi... Terve pere sai kohe hooga naerda minu ja mu tegemiste üle.
Nüüdseks on plaan selline, et esimese salli kingin siiski issile. Kuid selle uue, sellel harutan alguse ja otsa üles, ning kirjutan "issi" asemele sõna "taat" ja viin Taadule isadepäevaks.

No on ikka minulik küll, või mis?


Sipsik6 posted @ 14:56 - Link - kommentaarid (1)
26 Oktoober 2007
Tegin eelmise aasta suvel issile salli. Panin selle ära kindlasse kohta, et kas sünnipäeval või jõulul talle kinkida. Noh, igatahes on see nii kindlalt ära pandud, et siiamaani pole ma seda üles leidnud. Seega, kudusin uue. Ja õnneks unustas mees mul selle maha, kui täna linna läks, nii et sain pildi ka tehtud. Kirjad on mõlemal otsal ja tegelikult tuli kokku 4 erinevat kirja- Armas issi, kallis issi, minu issi ja parim issi.
Sipsik6 posted @ 10:24 - Link - kommentaarid (2)
24 Oktoober 2007
Peaksin issile salli praegu. Aga otsin igasugu põhjusi viilida...see tõttu tulingi siia blogisid uurima ja teada saama, kellel ma päkats olen. Kõigile muudkui koon ja koon, kuid ennast jätan pidevalt unarusse. Endal juba ammune unistus omale teha kas siis kududes või näiteks fliisist õmmeldes klavreri klahvistikuga salli. Kogu elu on mul muusikaga seotud- arvan, et sobiks mulle väga hästi.
Tegin Jõeka blogist omale testi, mis värvi ma siis olen. Ja näe, suht täppi läks! Ise kannan sellest tumedaid toone, kuid siiski roosasid ka.
Mis värvi on Sinu hing?

Roosa

Sinu hing on värvitud roosa värvida, mis sümboliseerib armatust, sõprust, kaastunnet, sümpaatiat, tervist ja abielu. Roosa värv on õhu mõju all ja see sümboliseerib õrnu emotsioone.

Personality Test Results

Tahad teada oma värvi? Klikka siia!

quiz
Quizzes and Personality Tests
Sipsik6 posted @ 09:01 - Link - kommentaarid
21 Oktoober 2007
Ostsin hiljuti fimo. Teate, tegelikult on asi palju keerulisem, kui arvata võis. Aga paar esimest katsetust ma tegin valmis. Poisi keaelakeest sain juba pildi ka tehtud.
Sipsik6 posted @ 16:38 - Link - kommentaarid
11 Oktoober 2007

See on minu esimene kootud pärlikomplekt. Eriti hea algajale kudujale- kui silmad varda pealt ära kukuvad, on väga hea neid üles korjata. Komplekt sai kingituseks ühele mu "rendliapsele".
Sipsik6 posted @ 17:28 - Link - kommentaarid
08 Oktoober 2007
Kibe-kibe kiire kogu aeg kool-kodu-lasteaed. Aga müttamiseks jääb õnneks aega. Kudumiseks tavaliselt küll siis, kui rongis sõidan. Aga kuna rongisõitu on suht vähe ja õppimist nii palju, läheb aega, enne kui asjadega valmis saan... nii et tuleb kannatlikult oodata.
Ah ja! Haiglas olles tegin valmis mitu komplekti nakitsaid. Need on sellised randme kaitsmed pöidla auguga ja sõrmedeta. Ka sõbranna lapsed on nendega varustatud.


Ja nüüd kooli!
Sipsik6 posted @ 05:50 - Link - kommentaarid
130356 visitors