Sutsukese lapitehnika -
Sutsukese lapitehnika
Lapitehniline blogi :)
14 Juuni 2010
5-6. juuni käisime Riias laadal ja loomaaias.
Laat toimus Riia Vabaõhumuuseumis, oli tohutult suur ja äge. Loomaaed oli ka ikka super-super kihvt. Kaelkirjakud päris elus on nii vahvad. Minu uued lemmikloomad nüüd. Loomaaed on rajatud parki ja on hästi loomulik ja looduslik. Mõned pildid.

Laadal nägin ühte vahvat mesimummudega linasest käekotti, käsitsi oli mesilaste vahele õmmeldud lilled. Ja väga lahe meetod koti suu kinni tõmbamiseks. Tõeliselt ilus kott oli aga isetegijana ei raatsinud osta. Pärast ei jõudnud muidugi ära kahetseda. Suur osa rahast kulus jäätiste, vahvlite ja muu nänni peale ära, oleks siis parem midagi asjalikku ostnud. Teisel päeval tagasi ei hakanud minema, sest Vabaõhumuuseumi pilet oli suht krõbe. Järgmine aasta on aga kindlasti jälle minek.

Proovisin ise teha taolise koti. Päris hästi ei õnnestunud küll aga pole hullu. Põhja oleks pidanud tegema pikema ja/või kitsama. Ja paelad ka rohkem keskele, et tõmbaks suu rohkem kokku. Ma panin mingit sorti fliisi-taolise kanga ka vahele, laada kotil vist ei olnud. Mõõdud ca 25*30.


Kinni käis nii:
Sees on ilus triibuline vooder ja tasku.


Juuni alguses hakkasid meie kanad munele.
Esimesed kaks muna, sellised pisikesed:


Sutsuke postitas @ 17:47 - Link - kommentaarid (6)