Sutsukese lapitehnika -
Sutsukese lapitehnika
Lapitehniline blogi :)
25 Oktoober 2012
Põlled.
10 tk. Voodriga. Lõige pärit Nõukogude Naise lõikelehelt, ülemist osa natuke sättisin ümber. Satsi seekord voltisin. Modelliks minu armas abikaasa.


Juhendi tarvis oli vaja õmmelda ühed märkmiku kaaned.
27. oktoober on võimalik ka Raplas Nobiina toas õppida õmblema kangast raamatukaasi.


Ja..... näitan ära ka oma uued abilised.
LapiButiik sai EAS-ist starditoetust ja tänu sellele oli mul võimalus soetada kaks tööstuslikku õmblusmasinat. Loomulikult pean tänama oma abikaasat, kes äriplaani valmis aitas kirjutada.
Uute masinate otsingud algasid juba üle aasta tagasi. Alguses käisin ja proovisin uhkeid lapimasinaid aga ei olnud päris see õige tunne. Siis hakkasin mõtlema tööstuslikule ja peale esimest proovimist oli asi otsustatud. Nagu Ossu ka kommentaarides kirjutab, et tõesti tööstulikule masinale ei saa miski vastu. Vähemalt minu puhul, kui ma õmblen praktiliselt 4 päeva nädalas 7 tundi päevas.

Siin nad on:
Universaalne õmblusmasin- õhematele ja keskmistele kangastele. Selle masinaga olen juba päris sõbraks saanud. Esimene töö oli Värvipaki õmblemine.


Nahamasin, kolme veoga (ala-, üla ja nõelavedu)- paksematele kangastele ehk minu puhul siis selle masinaga õmblen vatiiniga tooteid. Selle masinaga veel pole jõudnud päris tööd teha aga see "viga" saab varsti parandatud.

Sutsuke postitas @ 11:54 - Link - kommentaarid (18)