Sutsukese lapitehnika -
Sutsukese lapitehnika
Lapitehniline blogi :)
26 Oktoober 2010
Pajalapid - söödud õun ja söömata õun!

Sutsuke postitas @ 19:21 - Link - kommentaarid (13)
25 Oktoober 2010
Minu esimene ja üsna kindel, et ka viimane kohvipakkidest kott.
Kohvipakid õmblesin otse kangale, ülemise ääre kantisin, paelteks auto turvarihmad. Mõõdud: laius koos külgedega ca 60 cm ja kõrgus ca 40 cm. Mässamist ja jamamist on sellise kotiga mu meelest rohkem kui asi väärt.

Üks külg:


Teine külg:


Üks ots:


Teine ots:


Seest:
Sutsuke postitas @ 17:49 - Link - kommentaarid (7)
24 Oktoober 2010
Lõpetamata asja lõpetamine projekti väliselt.

Kangakappi koristades leidsin taskutega seinavaiba, mille tegemist alustasin ca 4 aastat tagasi. Olin ta pannud üles harutamisele. Otsustasin selle siiski lõpuni teha, vaja oli ainult tasku ribad osaliselt alt kinni õmmelda ja mõned vahetasku õmblused. Mõõdud ilma riputusaasadeta 73*82.Sünnipäevakaart.
Aplikatsioonid tegin kangast, paberile liimisin liimipaberiga. Aplikatsioonid siit.Proovisin lapsele õmmelda nn porikindad. Lõige ühest vanast Pere ja Kodust. Vahele panin puuvillasele kangale tepitud vatiini ja voodriks flanelli.Sutsuke postitas @ 10:24 - Link - kommentaarid (7)
13 Oktoober 2010
Pajalapid.
Tehnika: Preeria lillSutsuke postitas @ 12:25 - Link - kommentaarid (11)
08 Oktoober 2010
Kingikott ja võtmehoidja.

Õmblesin ühe taskuga võtmehoidja. Väga lihtne tegemine. Usun, et neid tuleb veel. Õpetus.Kingikott. Põhi ca 12*12, kõrgus ääreni ca 14 cm.Sutsuke postitas @ 18:05 - Link - kommentaarid (12)
06 Oktoober 2010


Teine katse.
Kui hästi läheb, teen kevadeks ka ühe, ilusast lilllelisest velvetist näiteks. Nööbitoorikud ostsin Karnaluksist aga mantliriie sinna vahele ei mahtunud, tegin siis voodrikangast nööbi. Lõige IT teemas, vajuta bännerile.

Eelmine soni eelmises postis tuli pisut liiga suur. Ma ei kontrollinud enne õmblemist lõiget üle.
Selle mütsi andsin emale. Meil on nüüd ühesugused sonid.
Sutsuke postitas @ 15:13 - Link - kommentaarid (9)
02 Oktoober 2010
Kingitused.
Suur ja ühine pidu peetud, saab lõpuks ka kingitusi avalikult näidata.Isale, kes väga armastab kalal käia, õmblesin kalapadja.
Õde ja õemees said kahe peale kella.


Teine õde sai ühe (leiva)korvikese ja kilekotihoidja.


Kolmandale õele tegin pajalapid.


Kaardid sünnipäevalastele. Autoriks minu 4,5 aastane poja.


Ja siis lihtsalt üks korvike, mille plaanisin ka kingituseks teha aga mis mu meelest ei tulnud piisavalt hästi välja. Põhja läbimõõt 15 cm, südame kõrgus 5 cm. Siia sisse võiks panna punutud korvi nagu originaalis ka oli aga paraku Eesti kaubandusest ei suutnud ma leida sobiva suurusega korvikest.Sutsuke postitas @ 16:56 - Link - kommentaarid (13)