Sutsukese lapitehnika -
Sutsukese lapitehnika
Lapitehniline blogi :)
28 August 2012
Sügisesed kardinad.
Mõõdud: 155*50 pluss riputusaasad 10 cm.
Tagumine pool on ruuduline.Sutsuke postitas @ 05:22 - Link - kommentaarid (15)
27 August 2012
Põll lastele ja pajalapid.
Eelmine lasteaeda mõeldud komplekt sinna ei jõudnudki. Seega pidin uue õmblema ja tegin kohe kaks komplekti, teine müügiks.
Lasteaeda:


Müügiks:
Vahepeal andsin ühe karbikoolituse. Minu tublide õpilaste tööd:
(vasakpoolne kollane on minu tehtud).


Abikaasa sai suveköögi peaaegu valmis. Järgmiseks aastaks jääb teha veel põrand ja püsigrill. Minul on võimalus õmmelda kardinad, padjad nurga istmetele jm. Suveköögi ees on ka katel, kus saab tuld teha. Tähesaju ajal oli päris mõnus niimoodi väljas istuda.


Sutsuke postitas @ 09:19 - Link - kommentaarid (9)
19 August 2012
Vanamõisa laat.
Oli väga tore. Küll pisut väsitav see pikk päev ja palavus aga vahepealsed kohtumised Isetegijatega andsid jälle energiat juurde. Undukas oli looomulikult kohal, kohtusin ka Annelix'iga, Muhviga, Tulihobuga ja Thalia'ga (vabandust kui kirjutasin nime valesti ). Ode oli ka olnud aga kahjuks ma ei leidnud teda üles.
Teinekord võikski lausa mõne sellise laada raames korraldada pisikese Isetegijate kokkusaamise ja ühise kohvijoomise näiteks.

Oli ka kohtumisi inimestega, kes käivad Isetegijas piilumas aga kasutajad pole, nt minu naaber laadal. Nii tore on, kui tullakse ütlema, et oh, ma olen netis neid asju näinud jne. Laadal käimise juures on väga oluline osa positiivsel tagasisidel.Seekord ma oma lapiseelikut selga ei pannud, sest mõtlesin, et vahelduseks tahaks ka anonüümselt laadal jalutada.
Sutsuke postitas @ 09:10 - Link - kommentaarid (4)
17 August 2012
Põll ja pajalapid lastele.
Õmblesin poja lasteaeda põlle ja pajalapid.Remi (minu 6a poja) õmbles vanaemale sünnipäevaks pajalapid.


Sutsuke postitas @ 05:46 - Link - kommentaarid (7)
09 August 2012
Pajalapid lastele.
Mõõdud: 15*15 cm.
NB! Võimalik tellida!


Jäneda Talupäevadel oli mitu aastat tagasi üks tore müüja, kes müüs vahvaid kasse. Ta oli lahkelt mulle nõus õpetama, kui ostan ka ühe kassikese. Kuna nüüd vanem poja tahtis seda kangesti endale, õmblesin mõlemile oma kassi, et minu nö näidis (pildil vasakpoolne) ikka mulle alles jääks.
Kuna ma tikkida ei oska piisavalt hästi, siis näo tegin kangamarkeriga.Sutsuke postitas @ 11:56 - Link - kommentaarid (3)
07 August 2012
Pajakindad.
Kasutatud tehnika: šenill teksaga

Sutsuke postitas @ 05:39 - Link - kommentaarid (4)
05 August 2012
Padi.
Pisipoja läheb ka sellel aasta lasteaeda. Õmblesin talle istumispadja. Mõõdud 50*50.Sutsuke postitas @ 13:16 - Link - kommentaarid (12)
04 August 2012
Batmanid!
Remile sai keep õmmeldud aasta tagasi.
Täna õmblesin keebi ka Ravelile.
Batmani nö logo SIIT.
Mask SIIT. Mina tegin maski nii, et kahele puuvillasele kangale panin vahele hästi tugeva liimiriide ja lõikasin maski välja ning õmblesin ääred sik-sakiga üle.

Lennustardis.
Herneste kallalSutsuke postitas @ 15:19 - Link - kommentaarid (7)
01 August 2012
Beebitekk.
Mõõdud: ca 100*100.

Sutsuke postitas @ 06:03 - Link - kommentaarid (9)