MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

194328

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

16 Jaanuar 2009
Näitamata ja rääkimata asjadest

Kuna haigus viskas mind mõneks päevaks lausa voodihaigeks, ei olnud võimalik ei arvuti taga olla ega käsitööd teha. Polnud jaksugi, kui aus olla. Nüüd olen kosunud ja tegutsemishimu on tagasi. Näitamata on veel vana aasta sees ämmale kootud sõrmikud, millest mainisin ka eelmises postituses. Tema sooviks oli tumeroheline, mida võis kombineerida teiste tumedamate toonidega. Kohe jooksis mõte ja idee Novita Nalle Syksy juurde, kus vajalik värvigamma ühes keras olemas. Kootud nr. 3 varrastega, muster netist. Muster kootud randmeossa ja käelabale, kust jookseb edasi mööda nimetissõrme ja väikest sõrmepidi lõpuni.Peopesa on kootud lihtsas parempidises koes. Nagu ikka on kinnastel pöidlakiilud. Proovisin lõngaga nii palju mängida, et triibud sõrmedele jääksid sarnased. 99% see ka õnnestus. Kuna ämm on priskema ja suurema käega kui mina, siis pildil hoiab kinnas minu käe otsas veidi lotakalt, aga nende olemusest saab sellegipoolest aimu.

Sõrmikute peopesapoolne osa


Kudumise alateemas "Koome meestele" olen samuti end kirja pannud ja kõva häälega välja hüüdnud, et koon mehele kampsunit. Väike vihje selle kohta on ka eelmises postituses. Kampsun tuleb kududa suur ja lai, mees on XL mõõtu. Alustasin kudumist 03.01.2009 ja tänasega on valmis esi- ja tagatükk ning jupike alustatud ka mõlemat varrukat. Kudumine edeneb ja tüdimust ei ole veel tulnud. Kui haigeks poleks vahepeal jäänud, ehk oleks valmiski. Vaatan, kui kaugele ma nädalavahetusega jõuan Näitan ka väikest piiluvarianti


Samuti osalen sellel aastal " Aasta ema teki" projektis. Lapikeste mustrid on välja otsitud ja Novita 7-veljestä lumivalge olemas. Loodan lähiajal ka tegudeni jõuda.

Kaunist päikselist talveilma!
Jansa posted @ 12:14 - Link - kommentaarid (3)