MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

194299

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

04 Detsember 2008
Advendiinglid vol.2

Sel pühapäeval juba II advent ja minu 2 järgmist inglit on valmis. Tegelikult juba pühapäevast saati, aga polnud mahti pildistada. Seekord said minu inglid hoopis tikitud.
Nimelt tuli mul teha 2 uut jõulusokki, mida poisid saaksid akendele riputada päkapikkude toodud kommide tarbeks. Sokke oli vaid nagunii üks, aga ühega ei lepitud. Siis tegin kohe mõlemile uued sokid, sest tegelikult on see vana sokk kuhugi jäädavalt kadunud. Päkad vist ajasid ära
Aga sokiteost: vaba käega umbes ette joonistatud shablooni järgi lõikasin oma vanast päevi näinud oranzist fliispusast välja 2 soki osad. No ei ole raatsinud fliisi prügimäele saata ja leidis nõnda taaskasutust. Sokkide sääred sain varrukatest. Õmblesin-tikkisin ühe rohelise ja teise punasega kokku. Sääre keskele sai kumbki omale ühe lastepärase ingli. Kui nüüd aus olla, siis ingleid eriti ei soovitud. Plikade värk, ütles suurem poeg. Aga lubasin siis, et ei tee ühtki seelikus inglit, vaid püüan välja mõelda midagi naljakat ja lastepärast - näiteks ümarad, pontsud. Vähemalt sobis Nii ongi minu lastel omanäolised inglid, mis oma välimuselt ja olemuselt pisut teistsugused, kui suurtel. Lahedad said nad sellegipoolest ja projekti üks punkt taas täidetud. Peale inglite sai veel ühtteist sokkidele tikitud. Väiksem poiss sai ühele poole põdra, mis tema jaoks oli kõige tähtsam - peaasi, et põder saab sokile. Tema soki teisel küljel ilutseb kuusk. Olemuselt taas lihtsakoeline ja lapselik, kaunistuseks erinevad nööbid. Suurema kuti soki üks külg on kaunistatud tikitud jõulukingitustega ning teisel küljel rõõmutseb lumememme nägu. Lapsed on oma jõulusokkidega väga rahul. Sihikindlalt riputavad juba mitmendat õhtut rõduukse lingi külge ja hommikul säravad toodud maiustuste või muu üllatuse üle.
Sokkide tegemisel ei pööranud seekord erilist tähelepanu meeletu korrapärasuse peale, sest tahtisn, et need saaksid lõpptulemuselt armsad, lihtsad ja lapselikud.


Jansa posted @ 06:33 - Link - kommentaarid (7)