MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

194258

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

30 August 2008
Mitu asja korraga....

Kätte on märkamatult jõudnud eelviimane augustikuu päev. Pea kuu aega pole eriti siia saanud, kuigi mõned loetud korrad olen ikka siia piilunud On a piisavalt põhjusi ka olnud.
Esiteks olime meie ühed need toredad noored inimesed, kes abiellusid imelisel kuupäeval, so 08.08.2008. Võin käsi südamel öelda, et see oli tõesti me unelmate päev ja unelmate pulm. Kõik sujus nii nagu ma ette olin kujutanud. Paar imepisikest äpardust kogu suure sebimist täis päeva jooksul ei lasknud minu tujul küll langeda. Pulmaisale suudan siiani pisarsilmi tänusõnu öelda, no super inimene, kes hoidis rahva meele ärksana, tegusana ja rõõmsana. Ka bändi muusika oli väga hea ning suured tänud ka fotograafile. Hetkel pole veel fotograafi pilte kätte saanud, sest tööd on hetkel palju ja piltidega läheb aega. Oleme kannatlikud. Sellegipoolest näitan üht tuttava poolt tehtud pilti tunnistamaks meie abielu


Viimases 31.juuli postituses näitasin enda heegeldatud-kootud ananassi-pluusi. See sai loomulikult tehtud pulmade tarbeks. Peale südaööd, kui tort oli söödud, vanematele kingitused jagatud ning uus pruutpaar välja valitud, oli aeg kahjuks oma kaunis pulmarüü seljast heita. Selle mõttega sai ka see kaunis pluus tehtud, et oleks ka pärast midagi erilist ja imelist seljas. Too pilt pole küll kahjuks kõige õnnestunum, aga mingi aimu saab ikka, kuidas see seljas passib.


Ja viimasena tahan õnnitleda oma blogi. Täpselt kaks aastat tagasi tegin oma esimese sissekande siia toredasse isetegijate seltskonda. Suured tänud Maasikmarile, kes innustas mind oma töid ja tegemisi jagama. Sama suured tänud kõigile, kes on samuti jaganud erinevaid häid õpetussõnu, juhendeid, näidanud oma ilusat käsitööd ja olnud silmarõõmuks isetegijatele. Ise olen ma kahe aastaga tohutu arengusammu astunud. Kui varem kudusin-heegeldasin lihtsaid mustreid, siis nüüd köidavad mind keerukad mustriread. Saan hea laengu, kui närin raskest musrtist läbi ning sellega tõuseb ka enesehinnang ja käsitöö väärtus. Olen uhke, et suudan oma perele sokid-sallid-kampsunid-mütsid-kindad jne selga-pähe-jalga kududa ja heegeldada. Mõned asjad olen juba teinud ka lähisugulastele tellimusena või kingitusena. Tahangi tänada kogu isetegijat tervikuna koos sellesse kuuluvate inimestega ja käsitööga. AITÄH!!


Augustikuu beez tegemine jääb kiire elutempo ja pulmakorralduste tõttu pisut hiljaks. Aga ma arvan, et andestate ja lähinädalal loodan juba oma uue tööga lagedale tulla, sest üle poole on juba valmis.
Jansa posted @ 07:50 - Link - kommentaarid (21)