194299
Aitäh! Järgmise korrani!
Ei ole ma kuhugi kadunud, ainult aega kipub nappima, et arvuti taha tulla. Ilmad on ilusad, püüan pisukest jumetki ihule ja lapsed tahavad vee äärde. Ka pulmadega seonduv võtab oma aja. Pole seegi enam mägede taga. Juba järgmisel nädalal saab minust proua
Näitan mõnda asja taas, mis on just nimelt spetsiaalselt pidupäevaks tehtud.
KIRIKU LAULULEHED
Enda maalitud raamid vanemate tänukirjadele
AMETIMÄRGID
Veinipudeli sildid ( eesmine ja tagumine )
Viinapudeli sildid ( eesmine ja tagumine )
Kõik, mis on paberil, on enda välja mõeldud, kujundatud arvutis ning välja prinditud. Alkoholipudelite sildid on prinditud kleeppaberile ja pärast õige suurusega välja lõigatud.
Ametimärgid on tehtud Jovi terrakota savimassist. Arvutist on otsitud ja välja prinditud ametile vastav kujutis ning see savisse surutud. Kui märgid olid kuivanud toatemperatuuril vähemalt 24h, said need üle lakitud vastava lakiga. Vaja on muretseda veel paelad, et õigel päeval õigetele ametimeestele kaela riputada.
Tänukirjade raamid olid kõige lihtsamad puidust raamid ilma lakita. Joonistasin õied peale ja lakkisin üle. Said täitsa omamoodi ja ilusad.
Lähipäevil aga näitan juulikuu sinist. Sain täna valmis, aga kuivab ning vajab pressimist.
Nägudeni, tegudeni!