MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

193580

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

14 Jaanuar 2008
VANAD VÕLAD

Uus aasta on alanud ja juba pool esimesest kuust möödaski. Uh kui kähku!
Kui nüüd vaadata tagasi möödunud aastasse, siis oli see meeletult tore ja igati õnnestunud. Igas mõttes. Ka käsitöö vallas. Sai juurde õpitud päris palju ja selle üle on vaid hea meel. Jõulukingid said kõik õigeks ajaks valmis ja üle antud. Isaga sai kohtutud ja see oli nagu palsam hingele. Pärast seda võisin lugeda Eestiskäigu, jõulud ja kogu aasta õnnelikult lõppenuks. Lahe oli ka poistel oma vanaisa näha. Vanaisa lubas muidugi neil omi tegemisi teha, nagu jalgupidi diivanil hüpata, meeletu kisaga elamises ringi joosta jne, ning mu poisid fännasid seda täiega. Täitsin ka oma "lubaduse", mõnus oli seda öelda!
Nüüd aga lubage esitleda " vana võlga ". Ema elukaaslasele, parajale naljaninale, sai tehtud tissipadi. Puurisin Inksu tissipadja õpetust ja puha, aga miski ei olnud päris see, mis pidi. Viimases hädas küsisin nõu ka Inksult endalt, aga ikka ei tulnud asi "õige". Harutasin üles ja vahetasin heegelnõela varraste vastu ja kukkusin kuduma. Alustatud on kudumist nibust. Lõin silmi kahele vardale kokku 3+3, sama põhimõttega nagu alustatakse sokikudumist ninaosast. Vastavalt tundele kasvatasin silmi ja valmis saidki. Tagumiseks pooleks on tugev sinine riie, kanditud sinise-kuldse paelaga ja tulemus sai mu meelest väga ok. Nalja sai palju ja ühekorraga oli kõigil tuju mega
Pildil kõik kolm asjaosalist, mu ema, ta elukaaslane ja tissipadi


Liitunud olen ka värvispektri ja vesti projektiga. Ja uskuge, kallid inimesed, valge on just õige värv aastat alustama, sest tervet seda aastat kuni augustikuuni saadab mind VALGE. Nüüd paljastan oma saladuse: mees kinkis jõulude ajal mulle kihlasõrmuse ja me kavatseme abielluda!!! Nii et valgeid asju tuleb teha palju, palju palju....... Mõtteid on igasuguseid, häid ja ilusaid loomulikult!
Jansa posted @ 13:21 - Link - kommentaarid (8)