MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

194243

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

27 Mai 2008
Jäädvustused

Paljud isetegijad on käinud fotokaga looduses ja häid klõpse teinud. Ega ma mingi proff pildistaja ole, aga midagi jäädvustanud olen ikka.
Meie peres on kombeks nädalalõppusid nimetada perepäevadeks. Pere on koos hommikust õhtuni ja kuidas olekski parem seda teisiti nimetada? Ja muideks, on see vanema poja välja mõeldud nimetus Niisiis, ka möödunud nädalavahetusel sõitsime kodust kaugemale Vuosaarde ujumisranda uurima. Jalutasime seal ringi, nautisime loodust, ronisime mööda kive, nägime toredaid linde, sealhulgas laste lemmikuid parte koos perega ja loomulikult mootorpaate, jahte, väiksemaid ja suuremaid ujukeid. Väga tore oli. Mina krabasin kaasa ka tekikese ja võileiva materjalid ning vahva oli looduses võileibu vorpida ja neid põske pista. Koju jõudes olime küll suhteliselt väsinud kõik, aga õnnelikud.

Paar nädalat tagasi käisime Järvenpääl. Ka seal sai paar toredat klõpsu tehtud. Loomulikult ei esitle ma siin täna kõiki matkal tehtud pilte, vaid väga väikest osa sellest, sest ilusaid pilte on ju palju-palju.

Järvenpää park, poja nimetas neid pallipuudeks

Vee ja maa piiril ( Järvenpääl )

Vuosaare rand

Vuosaare rand

Vuosaare kivid

Kivine rand

Üks hiigelkivi

Ekslev linnuke

Vesi ranniku lähedal
Jansa posted @ 08:21 - Link - kommentaarid (5)

24 Mai 2008
Lõpuks ometi!!!

Lõpuks ometi seepärast, et nüüd sain valmis pikalt varrastel vedelenud hõlmikkampsuni. Mõni ehk mäletab veel eelmise aasta oktoobris alustatud hõlmikut, mis kahjuks olude sunnil toppama jäi.

Nüüd aga sel nädalal võtsin uuesti käsile ja valmis sain. Jummel kui mõnus see seljas on..... Algul tehes tundus, et tuleb üüratult suur ja pean asja kellelegi ära kinkima, aga üllatus-üllatus, enam-vähem tipp-topp. Olen enda üle päris uhke, et ikkagi lõpuni tegin, kuigi vahepeal käis sada mõtet harutamise lainel. Nüüd on ta valmis ja kuulub ka kenasti maikuu roosale kaelakaunistusele lisaks.
Tehtud on ta Pirta mohäärisegusest lõngast ja Novita sügis 2007 mudeli järgi. Pisut kohendasin ainult endale sobivamaks. Lõng on kunagi kaltsust soetatud ja oli seda 400gr, vardad 4,5. Kõik kulus ära ja tegelikult jäi napp isegi puudu. Nagu pildilt näha võib, on hõlmiku vöö tehtud pisut teisest lõngast ja tooni võrra heledamast, sest muud roosa lõnga tagavarast ei sobinud. Tegelikult mind isegi ei häiri, et vöö on teist värvi. Hoopis väikseks positiivseks lisandiks kogu asjale.
Aga mis siis ikka, näitan teilegi oma ilusat uut kampsunit.

Ja seljas ka


Sellised uhkeldamised seekord, järgmisel korral juba uued asjad uuelt lainelt.....
Jansa posted @ 17:44 - Link - kommentaarid (9)

20 Mai 2008
Mai - ROOSA

Oleme nüüd lõpuks oma kodus tagasi. Aega kulus arvatavast küll kõvasti rohkem, 3 nädalat, aga kodus on hea olla. Poja tervis on hetkeseisuga üsna hea, aga juuni alguses on tulemas op ja loodan, et ta uuesti kuskilt mingit viiruse - kolli kinni ei püüa. Proovime temaga lihtsalt rahvarohkeid kohti vältida.
Käsitööga hakkan vaikselt uuesti sõbraks saama. Pole ju ammu vardaid ja heegelnõela käes hoidnud ja algus tundus pisut koba, kummaline, eks Maikuu roosana ei tulnud ühtki head ja mõnusat mõtet, mida teostada. Tean, et vaja on üks pits heegeldada. Proovisin üht sallimustrina kuulsust kogunud mustrit, kuid jäi liiga kohmakas ja liiga lai ning üles harutada ei tahtnud, vaid mõte jooksis hoopis suvise kaelaehte suunas. No mis siis ikka, tegingi roosa suvise heegeldatud kaelakaunistuse. Täitsa ok tulemus. Nüüd vaja ikkagi üks ilus, elegantne ja pidulik pits leida. Lähen otsingule......

Pildid kaJansa posted @ 09:03 - Link - kommentaarid (3)