MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

194243

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

29 Juuni 2008
Juunikuu KOLLANE

Nüüd on minul ka juunikuu kollane valmis näitamiseks. Ei teinud küll päris seda, mida olin plaaninud, sest lõng ei sobinud ja nii võtsin käsile varuvariandi B ja tegin oma majapidamisse kilekotihoidja. Väga paljud isetegijatest on neid kudunud, heegeldanud või õmmelnud erinaval moel. Nii ka mina. Algmaterjaliks on coca-cola 1,5 l plastpudel, millelt mõlemad pooled on ära lõigatud ning asemele heegeldatud kollase-kirjud otsad. Hoidik on 100 % taaskasutusse kuuluv, sest Eestis müüdavaid pudeleid ju Soomes taaraautomaati viia ei saa, seega kulus antud projekti puhuks ära. Helekollane lõng on vanast kampsunist harutatud ja suht karvaseks ja koledaks läinud lõng, aga pole lihtsalt ära raatsinud visata, seega kilekotihoidja heegeldamiseks igati ok veel Ka lill on tehtud plastpudelipõhjast. Lille tarbeks kulus 0,5 l plastpudeli põhi, mis sai jällegi üle heegeldatud mingist vanast pisikesest tumesinisest kerast. Aga noh, täitsa norm asi sai, keskosa on kenasti läbipaistev ja mahutab vabalt 10 kilekotti ära
Siin siis minu uus kilekotihoidik:

Veidi lähem vaade

Ja sinine liilia

Jansa posted @ 17:30 - Link - kommentaarid (8)

25 Juuni 2008
Pulmade lainel

Mõni, kes mu blogi alati loeb, teab, et meil on see imeline päev ees. Täpsemalt juba käesoleva aasta augustis lähen ametlikult mehele
Seega on minu idee nokitseda võimalikult palju asju ise. Eks järgemööda püüan ka oma tegemised siia üles laadida ja teidki kursis hoida. Valminud on täies ulatuses sõrmustepadi, mis sai lisandiks graveeritud abielusõrmused, pulmalaulikud, mille kujundus ja laulusõnade otsimine võttis omajagu aega ning ka sukapael on nüüd 100% valmis. Mõned asjad ootavad veel viimistlust, mõned veel alustamist, aga eks aega ju veel natuke on....
Lõppjärgus on ka kootud mantel, mille üritasin valmis saada ikka kevadeks, aga kahjuks ebaõnnestus pisipoja haiguste ja opi tõttu, mitmete Eestisse reiside pärast, sest leerikool vajas läbimist ja õmbleja tahab aga kleiti selga proovida, siis veel proovisoengud ja - meigid. Selleks korraks on kiired ajad möödas, aga uued on veel ees.
Nüüd näitaks vahepalaks ka isetegimisi.
PULMALAULIK

SUKAPAEL

SUKAPAEL lähemalt

SÕRMUSTEPADI sõrmustega

SÕRMUSED - kollase ja valge kullaga keskelt, graveeritud nimede ja kuupäevaga


Juunikuu kollane on järjekordselt alles ideejärgus, pole jõudnud alustadagi. Ehk nädalavahetusel, sest homme on minu kalli sünnipäev PALJU ÕNNE!
Jansa posted @ 16:12 - Link - kommentaarid (10)

21 Juuni 2008
5 KÜSIMUST

Ah, sa jutt! Pole siiani oma blogimise ajaloo jooksul enda teada ühtki teatepulka enda haardesse saanud ja nüüd...... oi, ma olen täitsa üllatunud. Pea jooksis hetkega umbe Olen vaikselt hoidnud teiste küsimistel-vastamistel silma peal hoidnud ja nüüd siis on minu kord. Teatepulga sain Lobeelialt, TÄNUD igal juhul!!

REEGLID: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele - kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid 10 aastat tagasi?
Olin lõpetamas või lõpetanud Tartu meditsiinikooli 2. kursust. Ootmas ees pikk suvi ja palju tööd.

2. Viis asja " Vaja teha" nimekirjast.
* Esmalt, kui Soome tagasi jõuan, võtan käsile juunikuu kollase spektrivärvi. Idee ja materjal enam vähem olemas, vaja vaid tegudeni jõuda.
* Sukapael ootab viimistlust
* Pulma-ametimärgid on viimistlusjärgus, aga ei leia üht komponenti, et tööd lõpetada. Aga enne pulmi saan ikka valmis
* Kui koju ükskord jõuan, tahab kodu kindlasti tolmuimejat ja tolmulappi näha.
* Lilled vajavad ka siis kastmist.

3. Lemmiksnäksid
Kartulikrõpsud küüslaugukastmega, maasikad, õunad, erinevad seemned, viinamarjad, juustukuubikud, marineeritud või värske kurk.

4. Mida ma teeksin, kui oleksin miljonär?
Kuna ma olen praegu oma eluga ääretult rahul ja väga õnnelik, siis kaldun arvama, et ega see miljon mind rõõmsamaks ja õnnelikumaks teha enam saa. Aga siiski, kui oleks..... panustaksin uude suurde majja, uude suuremasse autosse ja lõunamaa reisisse.

5. Kohad, kus oled elanud?
Viljandimaal-Tartus-Valgamaal-Tallinnas ( Lasnamäel-Pelgulinnas-Tondil-Kesklinnas-Mustamäel) ja nüüd Soomes.

Järgmised, kes võiksid ka oma vastused anda, oleksid järgmised:
Entera
Kullerkupp
Robiina
Janikaa
kerstine

Jansa posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (2)