MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

193652

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

31 Juuli 2008
Juulikuu - SININE

Kuna täna on viimane kuupäev juulikuud, siis tulen ka lagedale oma tööga. Algust sai tegelikult tehtud eelmisel aastal millalgi. Täpselt ei mäletagi....... Valmis sain nüüd juulikuu värvispektri raames. Minu sinine pole küll ehk päris õige suvise taeva või meresinine, aga ilus helesinine ikkagi koos hõbedase niidiga, mis annab mõnusa läike ja pidulikkuse. Vaeva nägin sellega palju, harutamisi oli palju, et varrukad saaksid korralikult klappima ja muster jooksma, tüdinemisi oli palju......kõike oli palju ja nüüd kui ta on valmis, on ka rõõmu palju.
Kasutatud niidiks on Virkkuu King Brilliant, mida kulus 400 grammisest kerast üle poole. Umbkaudu võiks arvata, et 100 gr on alles. Heegelnõelaks nr.2. Kehaosa on kootud ning käised ja õlapaanid heegeldatud. Kaelakaar samuti üle heegeldatud.
Aga mul on üks suur kera veel ja sellest tuleb kunagi seelik Kunagi seepärast, et suvi on varsti läbi ja varsti ei läheks ta mulle selga nagunii. Ka antud pluusi kasutusaeg jääb vist suht lühikeseks, aga kui ma normaalsesse vormi tagasi saan, siis kannan rõõmuga edasi.

Kahjuks seisab minu kootud kevadmantel endiselt peaaegu valminuna lõngakastis, sest pole siit Soomest leidnud juurde musta Teddy lõnga Täitsa murelikuks teeb. Juba homme sõidan Eestisse ja loodan sealt otsitud lõnga leida ja oma mantel ka lõpuks valmis saada. Pole enam ju palju teha. Umbes 10 - 15 cm kapuutsi ja kõik, aga näe.....ei saa lõpuni teha.

PIDULIK ANANASSI-PLUUS

Jansa posted @ 05:20 - Link - kommentaarid (21)

30 Juuli 2008
TERE TAAS!

Ei ole ma kuhugi kadunud, ainult aega kipub nappima, et arvuti taha tulla. Ilmad on ilusad, püüan pisukest jumetki ihule ja lapsed tahavad vee äärde. Ka pulmadega seonduv võtab oma aja. Pole seegi enam mägede taga. Juba järgmisel nädalal saab minust proua
Näitan mõnda asja taas, mis on just nimelt spetsiaalselt pidupäevaks tehtud.
KIRIKU LAULULEHED


Enda maalitud raamid vanemate tänukirjadele


AMETIMÄRGID


Veinipudeli sildid ( eesmine ja tagumine )


Viinapudeli sildid ( eesmine ja tagumine )


Kõik, mis on paberil, on enda välja mõeldud, kujundatud arvutis ning välja prinditud. Alkoholipudelite sildid on prinditud kleeppaberile ja pärast õige suurusega välja lõigatud.
Ametimärgid on tehtud Jovi terrakota savimassist. Arvutist on otsitud ja välja prinditud ametile vastav kujutis ning see savisse surutud. Kui märgid olid kuivanud toatemperatuuril vähemalt 24h, said need üle lakitud vastava lakiga. Vaja on muretseda veel paelad, et õigel päeval õigetele ametimeestele kaela riputada.
Tänukirjade raamid olid kõige lihtsamad puidust raamid ilma lakita. Joonistasin õied peale ja lakkisin üle. Said täitsa omamoodi ja ilusad.

Lähipäevil aga näitan juulikuu sinist. Sain täna valmis, aga kuivab ning vajab pressimist.

Nägudeni, tegudeni!
Jansa posted @ 14:45 - Link - kommentaarid (9)

02 Juuli 2008
Veel valget

Valge on ju ilus värv, nii puhas ja särav. Oma valgete asjade kogusse lisandub veel ridikül või pisike kotike pulmapäevaks. Saab sinna kenasti taskuräti,mobiili ja huulepulga näiteks ära peita. Mustri leidsin netis sobrades. Heegeldatud Novita Olivia valgest lõngast, heegelnõel nr.3 ja kaunistuseks pisikesed punased pärlid. Tegemine oli väga lihtne ja ruttu sai valmis.
Täna pikalt ei lobisegi, lisan vaid pildi, mis räägib enda eest.
Jansa posted @ 13:23 - Link - kommentaarid (7)