MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

194243

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

24 Jaanuar 2008
JAANUAR - valge

Sain ka jaanuari valgega hakkama! Kuna pulmad tulemas, siis üritan palju asju ise meisterdada. Sellega seoses tegin tähtsaks päevaks sõrmustepadja. Padjake ise on valmis, aga jääb ootama kahte kuldset rõngast See on esimene nö "MINU ISIKLIK PROJEKT", kuhu lisandub aja jooksul veel mõndagi. Sõrmustepadi heegeldatud nr. 3 nõelaga, Novita Oliviast. Toorikuks ise õmmeldud südamekujuline vatiiniga täidetud padi. Kaunistuseks tumepunased ( ploomikarva õigemini ) litrid ja lai valge pael.
Pooleliolevaid asju ka muudkui lisandub. Ideid oleks palju, kuid kõiki vist teha ei jaksagi. Varrastel on hetkel mulle endale vest ja paar asja veel ( mis jäävad ootama oma aega ). Alustada ja enne kevadet lõpetada tahaks ka oma kevadmantliga. Peaks ikka oma vestiga ruttu ära lõpetama ja siis mantli käsile võtma. Ehk ikka saan hakkama...... Loodan.Jansa posted @ 08:22 - Link - kommentaarid (16)

17 Jaanuar 2008
Vestiprojekt

Värvispektri valge värviga pole veel sinasõbraks saanud. Harutasin töö üles Küll aga on valminud vestiprojekti raames üks vest. Üks, justnimelt, sest plaanis on ka teine teha. Mitte küll samast lõngast ja sama mustriga, aga ikkagi vest. Valmis vest on emale tehtud, kes otsib juba pikemat aega kaubandusest taga sooja, pehmet ja pisut karvast vesti beezides - pruunides toonides. Nüüd ta selle saab, kui nädalavahetusel Eestimaale sõidame. Vest on kootud nr. 7 varrastega Novita Kuurast ( beez ) ja Novita Teddyst ( tumepruun ). Ette ja taha on punutud mõned palmikukeerud ja ees ka üks lihtne auguridadega muster, mis küll karvade seest ja pildilt hästi näha pole. Seljas on muidu mustrist parem ülevaade.
Selline see Kuura - Teddy vest saigi:

Jansa posted @ 14:17 - Link - kommentaarid (5)

14 Jaanuar 2008
VANAD VÕLAD

Uus aasta on alanud ja juba pool esimesest kuust möödaski. Uh kui kähku!
Kui nüüd vaadata tagasi möödunud aastasse, siis oli see meeletult tore ja igati õnnestunud. Igas mõttes. Ka käsitöö vallas. Sai juurde õpitud päris palju ja selle üle on vaid hea meel. Jõulukingid said kõik õigeks ajaks valmis ja üle antud. Isaga sai kohtutud ja see oli nagu palsam hingele. Pärast seda võisin lugeda Eestiskäigu, jõulud ja kogu aasta õnnelikult lõppenuks. Lahe oli ka poistel oma vanaisa näha. Vanaisa lubas muidugi neil omi tegemisi teha, nagu jalgupidi diivanil hüpata, meeletu kisaga elamises ringi joosta jne, ning mu poisid fännasid seda täiega. Täitsin ka oma "lubaduse", mõnus oli seda öelda!
Nüüd aga lubage esitleda " vana võlga ". Ema elukaaslasele, parajale naljaninale, sai tehtud tissipadi. Puurisin Inksu tissipadja õpetust ja puha, aga miski ei olnud päris see, mis pidi. Viimases hädas küsisin nõu ka Inksult endalt, aga ikka ei tulnud asi "õige". Harutasin üles ja vahetasin heegelnõela varraste vastu ja kukkusin kuduma. Alustatud on kudumist nibust. Lõin silmi kahele vardale kokku 3+3, sama põhimõttega nagu alustatakse sokikudumist ninaosast. Vastavalt tundele kasvatasin silmi ja valmis saidki. Tagumiseks pooleks on tugev sinine riie, kanditud sinise-kuldse paelaga ja tulemus sai mu meelest väga ok. Nalja sai palju ja ühekorraga oli kõigil tuju mega
Pildil kõik kolm asjaosalist, mu ema, ta elukaaslane ja tissipadi


Liitunud olen ka värvispektri ja vesti projektiga. Ja uskuge, kallid inimesed, valge on just õige värv aastat alustama, sest tervet seda aastat kuni augustikuuni saadab mind VALGE. Nüüd paljastan oma saladuse: mees kinkis jõulude ajal mulle kihlasõrmuse ja me kavatseme abielluda!!! Nii et valgeid asju tuleb teha palju, palju palju....... Mõtteid on igasuguseid, häid ja ilusaid loomulikult!
Jansa posted @ 13:21 - Link - kommentaarid (8)