MINUST

Vanus: 32

Pesapaik loodud: Soome

Tähemärk: Kalad

e-mail: Jansa.Muska@mail.ee


Free Blog Content

ARMASTAN

Oma pere
Käsitööd
Sõpru

VIHKAN

Nõmetsemist ja labasust
MUUSIKA

James Blunt
PROJEKTID
SPEKTRI VÄRVISKAALA

JAANUAR - valge nagu lumi
VEEBRUAR - punane nagu armastus
MÄRTS -lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
APRILL - roheline nagu esimesed hiirekõrvad
MAI - roosa nagu õunapuuõied
JUUNI - kollane nagu kullerkupud ja jaanituli
JUULI - sinine nagu meri
AUGUST - bee˛ nagu viljapõllud ja liivarannad
SEPTEMBER - oran˛ nagu sügisesed lehed
OKTOOBER - pruun nagu raagus puud
NOVEMBER - must ja hall nagu pimedus ja pori
DETSEMBER - hõbekuldne ja/või punaroheline nagu jõulud

LINGID

MINU NUPUKE!
KÜLALISI MINU BLOGIS

194243

Aitäh! Järgmise korrani!
free counters

10 Aprill 2007
Minul on olnud vahepeal mõõna periood. Kukkusin suure tuhinaga endale boolerot salomoni sõlmes tegema, rohkem jaki stiilis, mitte sellist, mida siin mõned juba pununud on. Sain peaaegu valmiski, aga vot ei istunud seljas nii nagu ette olin kujutanud. Ja mis siis boolerost sai?...... Loomulikult harutasin üles Viimseni.
Kogusin end ühe päeva ja realiseerisin mõnda aega peas haudunud mõtet. Meil magamistoas on armas lambike, aga pisut liiga ereda valgusega. Mõtlesin talle ümbrise heegeldada. Pere pesamuna ei taha miskipärast meil pimedas magada ja lambikese peab enne voodisse pugemist põlema panema. Tuhlasin oma lõngakastis ja leidsin 2 vana kerakest, mille lõnga poleks ma nagunii kuhugi osanud paigutada. Nüüd sai sellest vähemalt asjalik asi Kutt on ise seejuures ääretult asjalik ja kakub lilli selle pealt. Vaatab emmele otsa, noogutab väääga sügavalt, haarab lillest ja kisab : LILLLLL. Lilled pärit koti lillede ülejäägist. Polnud kuhugi esialgu pista, nüüd leidsid ka nemad endale sobiva paiga.
Lamp päevavalguses:

Ja lambike tulevalgel....

Pealtvaade ka...


Ja käsil juba uus ja põnev väljakutse... Loodan vaid, et kannatust ja kindlat meelt jaguks!
Jansa posted @ 16:56 - Link - kommentaarid (9)

01 Aprill 2007
Tere! Ja vahvat aprilli!
Sain täna hommikul lõpule nö tellimustööga. Meheõde palus, et teeksin ta tütrele kaeluse. Lõng oli tema poolt ning soovideks Erialik kaelus halli-tumepunasega. Värve sobitada ja pitsi sain ise valida. Lõpptulemus mu meelest täitsa armas. Eriti meeldib punasega üle heegeldatud alläär. Seoses selle kaelusega õppisin ka midagi! Pange tähele, alustatud on silmuste loomist 2 eri värvi lõngaga ja see annab kaelusele mõnusalt efekti juurde. Ise olen küll valmis tööga rahul, loodan, et ka kaeluse saaja ja tema emme
Lõngaks siis Novita 7 Veljästä. Kudusin soonikut 2:2 soonikus nr. 3 varrastega, siis silmad maha ja alustasin heegeldamist nr. 3 heegelnõelaga.Heegelmuster, alläär ja 2 värviga loodud silmad ka veidi lähemaltJansa posted @ 08:55 - Link - kommentaarid (4)