! B U F F I N I B L O G I !

Endast
Vanus: 39
Pesapaik: Paikuse
Tähtkuju: Skorpion
E-mail: kerstimo@hot.ee
Mulle meeldib
MÕTELDA, mis on õige,
TUNDA, mis on ilus,
TAHTA, mis on hea.
Mulle ei meeldi
Kurjus ja pimedus.
Tsitaat
Väikeste sammudega suurte eesmärkide poole.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2012

Loen
Raamatud, mis arendavad ja aitavad elu veelgi paremaks muuta.

Filmid
Filmid mis on täis nalja ja romantikat. Ulmekatest käin suure kaarega mööda. Õudukad meeldivad, aga kardan vaadata:).

Lemmikmuusika
Muusika, mis paneb hinge helisema.Map

Kõik minu tehtud asjad
Heegeldamine
Kudumine
Lastele tehtud asjad
Vildist tehtud
Tikkimine
Õmblemine
Pärlitööd
Paberist ja papist kaunistused
Muud tööd
Buffini aiakaunitarid
Aed 2006
Aed 2007
Aed 2008
Aed 2009
Aed 2010
Aed 2011
Aed 2012
Aed 2013
Aed 2014
Aed 2015
Projektid, milles osalen
Lõpetatud projektid
Buffini tegemised
Lihtsuses peitub võlu.
14 Jaanuar 2012
Blogi sünnipäev ja tosin kuldset kübarat

Jällegi on täis saanud üks suurepärane käsitööaasta. Nüüdseks on blogile aastaringe kogunenud juba neli. Möödunud aastaga võin vägagi rahule jääda. Tehtud sai palju erinevat käsitööd ja see mu eesmärk oligi. Aasta kõige mõnusam materjal oli kindlasti paber. Ma täiega nautisin seda lõikamis-,voltimis- ja kokkupanekutööd. Siinkohal tänud Koffikannule, kes oma esimese 3D origaamiluigega minusse pisiku süstis.
Ka mõnest koostegemisest sai osa võetud. Kõige minulikum ja vahvam TK oli ”Lepatriinud ja maasikad”, neid ma võiksin teha lõputult… ja no kokku kümme tööd sai tehtud, nii et pole paha tulemus. Teine huvitav projekt oli ”Päkapikk jagab 300 g jõulurõõmu”, kus oli tõesti põnev teha asi asja järel ja muudkui kaaluda ja kaaluda, et 300 g ikka lõpuks täis saaks.
Ega ma tavaliselt eriti usinalt projektidest osa ei võta, aga kui ma tõesti tunnen, et see projekt on just nagu mulle loodud, siis jah … näiteks TKV” Roosid talves”, kuhu ma samuti ennast tegijate hulka lisasin - aga ma lihtsalt ei suutnud vastu panna, sest roosid on ühed minu lemmiklilled.
Kindlasti oli minu jaoks üks möödunud aasta väga meeldiv üllatus rahvalemmiku 4. koht. Veelkord .
Tänases sünnipäevapostituses tahan ma tänada teid kõiki, kes te olete mu blogi külastamas käinud. Samuti olen ääretult tänulik kõikide nende heade kommentaaride eest, mis annavad alati mõnusa positiivse laengu ikka edasi nokitseda ja teiega oma saavutusi jagada. Aitähh! Ja mis oleks veel parem tänukink kui tänukimp – loosi läheb vaasitäis kübaralilli.Ja nad ei pea olema laual ainult ilupärast vaid nad võivad täita ka oma eesmärki ehk olla nõelakübarad, nõelad (tolmukad ) püsti sees. Kui aga tekib mure, et pole sobivat vaasi, siis mina lahendasin selle näiteks pooleliitrise purgiga, millele pitsiriba kaunistuseks ümber seadsin.
Selline omapärane lilledeidee seekord. Nii, et kui sa soovid seda lillekimpu endale, siis anna kommentaarides märku. Loosis osalemiseks on aega 19. jaanuari südaööni. Võitja teen teatavaks 20. jaanuaril.

Head loosiõnne !
buffin posted @ 07:37 - Link - kommentaarid (46)

922796 külastajat