! B U F F I N I B L O G I !

Endast
Vanus: 39
Pesapaik: Paikuse
Tähtkuju: Skorpion
E-mail: kerstimo@hot.ee
Mulle meeldib
MÕTELDA, mis on õige,
TUNDA, mis on ilus,
TAHTA, mis on hea.
Mulle ei meeldi
Kurjus ja pimedus.
Tsitaat
Väikeste sammudega suurte eesmärkide poole.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2011

Loen
Raamatud, mis arendavad ja aitavad elu veelgi paremaks muuta.

Filmid
Filmid mis on täis nalja ja romantikat. Ulmekatest käin suure kaarega mööda. Õudukad meeldivad, aga kardan vaadata:).

Lemmikmuusika
Muusika, mis paneb hinge helisema.Map

Kõik minu tehtud asjad
Heegeldamine
Kudumine
Lastele tehtud asjad
Vildist tehtud
Tikkimine
Õmblemine
Pärlitööd
Paberist ja papist kaunistused
Muud tööd
Buffini aiakaunitarid
Aed 2006
Aed 2007
Aed 2008
Aed 2009
Aed 2010
Aed 2011
Aed 2012
Aed 2013
Aed 2014
Aed 2015
Projektid, milles osalen
Lõpetatud projektid
Buffini tegemised
Lihtsuses peitub võlu.
15 Jaanuar 2011
Sünnipäev on tore päev !

Täna täitub minu käsitööblogi kolmas aasta. Mis siin salata, möödunud aasta oli minu jaoks käsitööalaselt tõeliselt viljakas. Ideede puuduse üle ma kurta ei saanud ja kohati oli tunne, et ma lihtsalt upun nende laviini alla. Palju vahvaid tegemisi leidsin Teie blogidest, mis oli kindlasti vaja kohe järgi proovida ja suur hulk mõtteid tuli ei tea kust – ütleme et “lambist". Minu tegemised on olnud ju tegelikult väikesed. Ühtegi kampsunit, rätti või päevatekki pole ma suutnud valmis kududa. Ega tahtmist ei oleks vist ka. Võtab kaua aega ja mul läheks tegemisisu kindlasti vahepeal ära. Poolikud asjad aga mulle ei meeldi ja muidugi pere kõrvalt oleks ennast üsna raske paariks tunniks täielikult käsitöömaailma unustada. Aga neid väikeseid meisterdamisi olen teinud päris paras jagu. Kokku on minu blogisse aasta jooksul kogunenud natuke üle 120 erineva tegemise. Veerand nendest on koha leidnud minu 7 m2 köögis. Jah, tõsi kööki enam asjakesi ei mahu ja pole nagu vaja ka enam – vist. Eks ma peaks nüüd oma uute tegemistega mõnda teise tuppa suunduma. Esialgu mõtteid ei ole, aga küll nad tulevad, kus nad pääsevad. Tavaliselt on nii, et kui pea on tühi, siis varsti ikka kuskilt hakkab üks ideejupike jooksma ja siis tuleb juba robinal teine ja kolmas talle järele. Minu eelmise aasta üks kõige parem leid oli muidugi akrüülvärvid ja endalegi üllatuseks oskan ma miskit ka pintslist välja võluda. Teine uus ja huvitav tegemine oli puupõletiga puidule joonistamine ja seda tehnikat ma kindlasti jätkan ka sellel aastal.
Loodan, et eesolev blogiaasta tuleb sama huvitav kui eelmine, sest tegelikult väga palju uut ja huvitavat on veel järgi proovimata.

Aga nüüd tänase postituse kõige tähtsama osa juurde ja see on ÕNNELOOS. Õnneloose on siin Isetegija keskkonnas selle aasta sees olnud juba päris mitu, aga ega küll küllale liiga tee.
Tänutäheks, nende kõikide heade, innustavate ja tunnustavate kommentaaride eest, mis te olete mu blogisse selle aasta jooksul jätnud, soovin mina nüüd teile, kallid isetegijad, teha väikese kingituse. Vot just selle valgete roosidega uksepärja.Tehtud on pärg samamoodi nagu kirjas eelmises postituses. Õied heegeldasin naturaalvalge Tennesseega ja õiesüdamikku õmblesin päikesekollased pärlid. Õite tegemisskeem on samuti eelmises postituses. Seekord tegin ühe kroonleheringi õitele juurde, seepärast tulid nad suuremad. Õite all on kokku liimitud viis papptaldrikust rõngast. Õied kinnitasin kuuma liimiga. “Lehtedeks” on samblarohelisest atlaspaelast lipsud, millede otsad kõrvetasin küünlaleegis hargumatuks. Riputuseks on Tennessee lõngest keerupael. Pärja läbimõõt 29 cm. Kuna pärja alus on papist rõngastest, siis pärga välisuksele vihmakätte just jätta ei või, aga kui pärja kohal on ikka väike katus ka, siis peab välistingimustes kenasti vastu. Minu esimene, eelmisel kevadel tehtud pärg, oli kogu kevade, suve ja sügise välisuksel ja sobib veel sellelgi aastal panna, kui ma muidugi vahepeal uut ei tee .
Niisiis, kõik kes jätavad viie päeva jooksul sellesse postitusse oma kommentaari, nende vahel loosin välja just selle lillelise uksepärja. Aeg läheb lukku kolmapäeva õhtul kell 00.00. Loosimistulemuse teen teatavaks neljapäeval.

Head loosiõnne !
buffin posted @ 05:50 - Link - kommentaarid (78)

919457 külastajat