Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2011
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

526322

17 Juuli 2011
Renata Krausi Meistriklass selleks korraks lõppenud. Mine tea, äkki kutsume ta varsti jälle Saaremaale.
Vahepeal peame natuke õpitut seedima.

Tänane päev algas hirmuga raske tunduva "maalingu "ees.
Selline värvide hunnik ootas pildile saamist.
Ja ega ta kuhugile pääsenud, kõik toonid tuli kotile panna.Ja siis igalt poolt takseerida.Ja ülejäänud vill kõigi 11 osaleja vahel ära jagada.Lõpptulemused siin:

Sussimemmelt nüüd enam tikitud susse oodata pole mõtetKaks Tiiat tegid täiesti juhuslikult ühte moodi kotid:Kiisu1 kott:
Ulvi kott:Liliani kott:Mari-Heni piibelehed:Vasakult Heleene ja Ly võõrasemad:
Õnnest särav Zipsik oma kotiga:Ja minu kott juba koju jõudnuna:
Unustasin ennem täitsa ära meie õpetajat kiita. Minul, kui ka vahel mõne õpetuse andjal oli temalt väga palju õppida. Nii täpne ja põhjalik, selge ja punktuaalne ja läbimõeldud juhendamine. Täiesti super, aga tegemist ongi ju lektoriga tavaelus.

Kui keegi soovib Renatat kuskile õpetama kutsuda, siis ta on heameelega tulemas. Ja kursusel võivad osaleda ka inimesed, kes pole elus villa ega pintslit käes hoidnud. Renata paneb kõik viltima, nii selge ja lihtne ja etapiline on tema õpetus.
Ka meie mõtlesime esimese päeva õhtul, et koti saime küll vilditud, kuid pildiga me iialgi hakkama ei saa. Kuid kõik saavad hakkama, selle kinnituseks võite veelkord pilte vaadata.
Minu käest saab tema andmed, kui kedagi huvitab.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (45)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.