Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530374

31 Oktoober 2010


28 oktoober 2007 kirjutasin oma blogisse esimese sissekande:

Tere, minu käsitööblogi!

Olles aasta jagu teiste blogisid lugenud, otsustasin lõpuks ka enda omaga algust teha. Tegelikult ega ma seda teinud polekski, kui minuga ei oleks juhtunud sellist õnnetust, et ma juba 2 kuuks voodihaigeks poleks jäänud. Nimelt ütles mul selg üles ja keeldus edaspidi mind püsti hoidmast. Seega kuna eriti midagi muud mõistlikku teha ei saa, siis läppar kõhu peal netis surfata ikka jaksan. Kadedusega loen Susa ja teiste blogijate märkmeid, et " nii tore on vaadata blogist järele, mida kaks aastat tagasi tegin ". No tahaks ka ju .

Ja nüüd 3 aastat hiljem saangi sama kirjutada, hea on tagasi vaadata ja arengut näha. Blogi pidamine on pannud mind paljude asjade peale teistmoodi mõtlema, samas toonud häid ideid ja positiivset tagasisidet.

Illustreerin seda postitust oma paar päeva tagasi tehtud tööga, mis tõi palju nalja ja on väga aktuaalne. Üks kena inimene tellis minult endale musta vilditud koti, mille peale soovis valget mulgi tikandit. Mõeldud-tehtud ! Telekas mängis ja mina tikkisin, lisasin mõned pärlid ka, noh, et elavdamiseks. Töö valmis takseerisin seda ilu ja mõtlesin, küll sai ikka kena ...... keerasin hetkeks silmad teleka pole ja ... MIDA ??? ma nägin, hetkeks näidati ekraanil pr. E.Ilvest tema enda poolt kunagi disainitud mustas, valgete tikanditega kleidis. Ja siis ..... ajas see mind nii kohutavalt naerma, kujutasin ette, kuidas ma seda kotti blogis näidates saan sõimu kaela, et olen idee presidendi proua kleidilt "varastanud" . Kuigi idee polnud üldse minult ja ma absoluutselt mingit saranasust varem ei adunud, siis just niimoodi need õelad kommentaarid tekivadki. Ei pea just eriline geenius olema, et mustale materjalile valget tikandit lisada, aga kindlasti on inimesi, kes arvavad, et just nii ma tegin. Sest nagu foorumis lugeda võib, mul endal ju ideid pole.

Igal juhul väga lõbus juhus just blogi sünnipäevaks, kes oleks võinud 3 a. tagasi arvata, kuhu see blogitamine jõuab. Aga nüüd on ilmselt aeg oma blogi vaikselt mujale üle kolida, sellegipoolest on mul hea meel, et Isetegijas selline tore võimalus oli oma töid näidata ja blogi pidamist proovida.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (28)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.