Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530374

20 Oktoober 2010
Septembris, nagu korralikule koolilapsele kohane, hakkasin käima Rahvakunstiklubis Ettevõtlikkuse ja kultuurilooliste teadmiste arendamine kinnaste valmistamise kaudu kursusel. Samas kohas käisin kursustel ka kevadel.

Kursuse esimese tööna valmisid mul nõelkindad.Ei maksa ehmatada sellisest erilisest lõngavärvist. Osavad nõelujad sellist lõnga ilmselt kätte ei võtaks. Aga mulle see kirju-mirju värv riiulil hirmsasti meeldis ja kuna lõnga jämedus oli ka väga oluline, ma selle lillakirju ära ostsingi. Ja mulle ikka veel väga meeldib.
Mis aga nõelumise puutub, siis oma õpetaja proua Mare Sihvre moodi, kes 3 kinnast päevas nõelub ma küll ei ole. Mul kulus kahe kinda tegemiseks ikka mitu nädalat.
Pöidla külge nõelumine oli ka üks raske teema, aga sain täitsa talutavalt hakkama.
Mõtlesin tükk aega, kas kinda seljale midagi tikkida ?? Aga tundus nii kirju pind olevat, et ega vist ikka ei sobi.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (10)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.