Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
September 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530711

27 September 2010
Akvarellvilt


Olen juba aastaid imetlenud ühe Leedu tekstiilikunstniku vilditöid. Renata blogi.
Viimastel aastatel on ta hakanud tegema akvrellmaali vildil või vildiga (ma ei tea, kuidas oleks täpsem öelda ) Minu arust lihtsalt imelised tööd. Vaatad peale, tundub lihtne, aga vaat ei tea, kuidas teha.
Ta annab ka kursuseid, aga kahjuks ainult Venemaal ... no kuidas ma sinna saan ? Ma ei kujuta ette, kuidas viisatki saaks ? Saksamaal ... jälle päris kauge .... aga vähemalt pole viisat vaja. Aga tulevikus ehk korraldab mõne kursuse ka Vilniuses, siis ehk pääsen sinna.

Aga kannatamatu nagu ma olen, vaja ju KOHE osata neid pilte villale "maalida " . Mõeldud tehtud, üks Renata kott ette ja tegudele.

Originaal:
ja minu tehtud koopia:

Njah ... arenguruumi veel jagub ...
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (55)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.