Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
August 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530376

24 August 2010
Laadalainel

Suvised nädalavahetused on isetegijaile ikka väga kiired. Nii mõnigi on öelnud, et väga väsitav. Aga pole hullu, küll me talvel puhkame.
Nii ka möödunud nädalavahetus möödus mul linnutiivul.
Reede õhtul sõitsime seltskonnaga Stockholmi, Eesti Majja Saaremaa päeva sisustama.
Tantsuansambel "Piiprellid" ja Reet Lõugas hoolitsesid muusika ja tantsu eest:Meie Lyga müügi eest:Peale meie oli müüjaid muidugi palju rohkem, aga hea, et ma paar piltigi teha jõudsin. Muide meie Hunditädi triibukeed olid laadal üks nõutumaid kaupu !! Kahju, et mul neid ainult 5 tükki kaasas oli. Ilmselt oleks kordades rohkem neid müüa saanud.


Tagasisõites suudeti mu auto just niimoodi ära parkida:Täitsa uskumatu. Kui laevale sõitsin oli põrand veel all, kui hommikul tulime uuesti autosse, polnud põrandat ega midagi, ainult suured rekkad ja hobusteveokid vaatasid vastu. Laev oli nii täis, et isegi jalgratas poleks vist enam peale mahtunud.

Pühapäeval Eestisse jõudes võtsin suuna kohe Haapsalu poole. Vaja ju Isetegijatele kaasa elada.Täiesti juhuslikult sallikudumise I ja III koht pildile püütud. Palju õnne neile ja Kuduvale Koeraomanikule muidugi ka !! Väga tublid olete ja auhinnalised kohad on auga välja teenitud !!!

Ja no nii kaunist daami ei saa küll pildistamata jättaJa veel mõned kaunid käsitööd :Ja no loomulikult ei saanud ka mina pildistamata jätta Sallitantsu ja selle kauni tantsu tantsijaid.


Ei tea, millal ma nii kaugele jõuan, et kooks ka midagi õhulise salli laadset ???
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (10)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.