Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
August 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

546625

16 August 2010
Mõtlesin juba ammu, et peaks proovima teha ka musti kotte. Ja kuna üks kott ka telliti, siis tegingi 3 musta kotti üks ilusam, kui teine

Kaks kotti viisin eile Pirita Kloostri päeva laadale.
Siinkohal tervitused Josefiinele ja Laimale, kes ka suure hooga seal kauplesid. Vaene Laima veel nii, et B. Lehtlaan tahtis tal kõva lauluhäälega kõrvad peast tirida.
Peale kella 10.00 hommikul hakkas hirmus äikesevihm, just siis, kui kõik vilditud sussid ja kotid olid müüridele laotud. Ega sis ei jäänudki muud üle, kui pikk kile peale tõmmata. Aga ega turistid lasknud ennast häirida, nii, nad siis käisid ja pildistasid mu vildikotte läbi vihmamärja kile.
Ja kohe oli platsis ka ostja, nii, et esimene must kott uhke päevalillega ostetigi suure vihmaga kile alt ära.

Ja nii ka teine, nii, et pilte neist polegi.

Nii, et kahjuks on pilt ainult sellest tellitud kotist ja seegi vilets pilt kodus tehtult. Aga vähemalt jääb mingi mälestus.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (15)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.