Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
August 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

546551

03 August 2010
Nädalavahetusel käisime VII Rahvarõivalaagris.

See toimub küll alati Tõstamaal, kuid ennem tehakse ka väljasõit kuhugile huvitavasse paika. Seekord siis Muhusse. Ennem laagri avamist aga oli sõbranna Hille meile kahele välja ajanud ühe toreda perekonna Muhust, kelle juurde me endid vanu Muhu siilikuid ja muud põnevat vaatama sättisime. Vaat, oli see alles tore .....

Siilikud olid uhkelt diivanile, muhu tekile, valmis seatud.Nagu peres kombeks, oli neid ikka igast ajajärgust. Punane siilik:Ja igale möödule. Kui ikka talje natsa suurenes, egas siis muud, kui väheke nööpe juurde
Aiad ilusti tikitud:Või siis hoopis üks triipudest siilikus tikitud, seekord ristpistes:Ja iga triip loomulikult erineva mustriga:Sellest saigi minu lemmiksiilik, sest vaadake ise, ai ei ole mitte tikitud vaid .........
...just, maalitud. Ja millised värvid, et pole oma 50 aastaga maha koorunud !!!See oli eriti armas detail:


Ja no nukule ka ikka siilikut vaja:Kui kõik olid üle vaatatud, imetletud, pildistatud, aru päritud, pakiti siilikud kokku ja suka sisse järgmisi huvilisi ootama.

Sokikese käest sain veel ühe erilise siiliku pildi. Nimelt olla Muhu saarel 2 ruudulist siilikut veel alles. Keegi võiks ju koopia teha, muidu kaob päris unustuste hõlma.

Helena Eriku siilik:
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (7)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.