Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

543958

22 Juuni 2010
Craftwerk.ee lehel olevad Raamist väljas kotikonkursid on mulle juba ammu huvi pakkunud. Aga ikka on juhtunud nii, et kas pole ideed, või aega, või on tähtaeg juba möödas.
Seekord klappis kõik. Nägin uut teemat, idee tekkis ka kohe ja saigi üks kaunis suvine-mereline kott vilditud.

Kuna teema oli Murumängud/Agua, tekkis mul kohe mõte teha üks sinine rannakott. Suvine, merehõnguline, peal kaunistuseks kõik, mida merest leida võib: mere poolt lihvitud puupulgad, kivikesed, pärlid ja sealt tulnud kalavõrgud. Kindlasti sobib sinna ka lainevaht ja ilus valge mereliilia.
Kotis sees ka kangast vooder.Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (35)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.