Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Mai 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

546869

25 Mai 2010
Eluringid-puuringid.

Nii nagu meile, inimestele on näkku kirjutatud meie eluringid, on puusse kirjutatud tema elu. Neid minu Saaremaa taluaiast pärit puulitreid vaadates, nägin ma seal peegeldusena ka oma eluringe. Nagu puusse on kirjutatud erinevad aastad erineva kliimaga, on inimeste eluringidesse kirjutatud erinevad aastad, erinevate meeleoludega.

Saatsin Eesti Käsitööliidu võistlusele "Eesti-Oma-Puu" kaks vilditud kotti, milledest suuremal on puule põletatud-kirjutatud lisaks tema eluringidele ka mulgi (sealt on pärit minu juured, ehk minu eluringid) motiivid.
Väiksemale kotile on põletatud-kirjutatud Saaremaa (seal elan ma praegu ja saan oma oleviku eluringid) tikanditelt pärit motiivid.
Pilt suuremast kotist lähemalt.Suurema koti voodrile joonistasin samasuguseid eluringe veel juurde.Et võistlusele saadetud töö tuleb alati ära pakkida, siis tegin ma ühe pakendikoti, millele õmblesin needsamad põletatud puidulitrid.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (32)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.