Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

524094

21 Aprill 2010
Sokikonkurss


Kui sokikonkurss välja kuulutati mõtlesin kohe, et teen ühed muhu ainelised põlvikud. Olen neid piltidel näinud ja tahtsin endale juba ammu selliseid teha. Nüüd oligi selleks hea võimalus, kuupäev ka paigas, millal valmis pidid olema.
Kudumiseks Raasiku must lõng, vardad nr 2, tavaline sile kude, üleval soonikus kumminiit lisaks, et paremini jala sseisaksid. kootud jala ümber, ehk siis kasvatatud-kahandatud jala järgi. Oleks ma targem olnud, oleksin soki suurema ehk laiema kudunud, sest tikand tõmbab sokki veidi kokku, lõpptulemus oleks võinud vähe laiem olla. Aga nagu pildil näha on ta praegugi paras.

Tikitud villaste lõngadega, hästi kirju, nagu näha
Mul oli sokkide ideid veelgi, aga aega nappis. Tegin ühed suvised ka veel, kududes ja heegeldades. Kasutasin linast lõnga, roosat heegelniiti ja pärleid kaunistuseks.Nüüd jään ootama kinnaste konkurssi !!
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (32)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.