Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Veebruar 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554374

10 Veebruar 2010
227 nõelapadja tegemineEile saime Salongis Teeme teistmoodi kokku nende inimestega, kellega hakkame juhendama nõelapatjade õmblemist projekti Eesti on Käsitööriik raames toimuva 227 nõelapadja tegemisega .
Väga armas ja hubane kokkusaamine oli. Sain ka esimest korda käe valgeks sellise nõelapadja õmblemisega.
Minu nõelapadja tagant vaatavad meid minu vanavanaema ja -isa, ning esimese õed ja vennad, keda tal kokku 11 oli. Ja otse loomulikult on MINU vanavanaema see tikitud kraega daam tagumises reas !!!! Temast vasakul , meie vaatamise järgi, seisab vanaisa.

Kes pole veel registreerunud tegema 227t nõelapatja siis tehke seda kindlasti sellel lehel. Ise juhendan tööd 18 veebruaril ja kutsun kõiki osalema, muidu tuleb mul üksinda tohutu hulk nõelapatju valmistada . Nii, et olge tublid mind aitama. Tee ja küpsised ootavad salongis ka.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (6)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.