Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

528456

25 Jaanuar 2010
Käisin eile Iluuisutamise Galat vaatamas:No oli ikka võimas elamus küll ja J.Plusenko tegi ikka võimsaid hüppeid.Millised kiirused, kõrged hüpped ja graatsia !!!!

Koju jõudes oli ka mul niiiiiiii suur hoog sees, et punusin mõned kõlapoogad kohe


See on Saaremaalt Karja Kihelkonna kõla muster. Ainult, et ma "luuletasin " ise värvid.
Loodetavasti Kosmosemutt ei saa infarkti minu isetegevust nähes !!! Aga õnneks ta blogisid eriti ei loe . Võibolla mõni saab isegi värvide järgi aru, et ma hakkan seda pooka kasutama meie TK " Käsitöö läbi aastaaegade " projektis. Juhul muidugi, kui ma selle töö üldse tähtajaks valmis saan, mis on suure kahtluse all esialgu, sest olen liiga suure tüki haugata võtnud. Oh, oleks ma ainult heegeldatud linikuga piirdunud


Õige Karja kõlapook näeb välja selline:Kunagi teen sellise ka veel, minu arust väga kenad värvid ja muster. Muhu omad on ka väga ilusad, oranzi-punasega, minu lemmikvärvid. See tuleb ka ära proovida.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (9)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.