Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

528459

22 Jaanuar 2010
ISETEGIJATE KALENDER 2010

Tore-tore, kalender käes !!!
Aeg teha kriitikat Teada ju on, et need, kes projektiga ise ei tegele, on need kõige targemad kriitikat tegema.

Vaatasin kalendri läbi eest tahapoole ja tagant ettepoole ja mida ma ei leidnud sealt ??????? See oli kriitika.

Kontrollisin siis eelmise aasta kalendriga........ja oligi......hoopis parem, kui eelmine aasta. Kujundus meeldis mulle rohkem, ei olnud enam nii kirjut (sallitriibustikuga) tausta. Igalt autorilt ainult 1 töö, väga hea. Tegijate pildid juures...jälle väga hea . Ja õnneks on mul mäluga raskusi, kalendris oli töid, mida ma varem näinud polnud , seega oli ka üllatusmomente.
Eks see oli küll veidi imelik, et kui kõik teised olid kirjutanud oma tööst, siis mina kirjutasin millegipärast oma eluloo ja mitte lühikese ???? .
Vist läks midagi nihu, sest mul palutigi kirjutada endast, mitte oma tööst.

Ja veel üks väike asi häiris mind, nimelt oli unustatud kirjutada lõppu, Isetegijate tegemistele allkirjad. Ei pruugi kohe aru saada, mis sündmusega tegu.
Igal juhul tohutult suured tänud kõigile, kes kalendri tegemise-tellimise-kohaletoimetamisega tegelesid. Kahjuks polnud nende nimesid kalendris kirjas, kuigi oleks võinud olla. Ehk on järgmine aasta ?

Kokkuvõtteks ootan juba järgmist kalendrit, , tööde kokkukorjamine juba käib ! On lootust, et järgmise aasta kalender ilmub õigeks ajaks ja neid tuleb siis kohe mitu tellida, et oleks mida kingikotti panna.


Ja, et mitte nii sama siin lobiseda , lisan ka ühe viimase aja töö, ehk poekotte on võimalik ka mustale taustale maalida.Küll mitte nii ilusti, kui valgele taustale, aga midagi ikka. Kahjuks on mustad kotid ka tunduvalt väiksemad, kui valged, nii, et poest saab tuua vaid piima ja saia korraga.


Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (10)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.