Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2010
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

528459

15 Jaanuar 2010
Uuel aastal uue hooga, teeme koos kõikvõimalikke projekte !!!

Nagu olen teiste blogidestki lugenud, siis ka mina poleks selle aastasel ühisüritusel Lapitekk Aasta Emale 2010 osalenud, kui poleks saanud selleks eraldi kutset. Miks ? Sest inimeseloom on laisk ja olegem ausad, lappide tegemine jumala ilusasti ja õiges mõõdus on ikka väga raske !!! Harutada tuleb alati kümneid kordi. Võibolla mõni ei haruta ka ja teeb kohe õige suurusega lapid, kuid minul see küll nii ei lähe kunagi. Ja siis veel see, et kui ma pean tellimise peale midagi tegema , siis tuleb mulle ikka pinda käia, et ma selle töö ka ära teeksin . Seega, väga hea, et mulle kirjalik kutse esitati, nüüd on lapid valmis ja hea meel

Kui lappe kuduma hakkasin, otsisin algul mustreid igasugustest raamatutest, kuni meelde tuli, et mul on ju "Haapsalu salli" raamat olemas ja nüüd ongi lappide mustrid sealt. Kuubikukiri ja Karukella muster. Ja ma üldse ei hakka lisama, mitu korda ma neid harutasin.


Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (12)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.



Väga soodne fototrükk
.