Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530215

28 Detsember 2009
Eile toimus Saaremaa Isetegijate Tulevärk, ehk tegusa käsitööaasta lõpetamine.

Teeviit peopaika nägi välja selline:
Loodetavasti ei riielda minuga, et triibusallist isetegevuslikult teeviida tegin. See oli muideks ka täna, järgmise päeva hommikul alles. Mis juhtus ilmselt sellepärast, et praegu on talv ja turiste liigub vähe.
Kui ühel aastal ootasin mandrilt külla töökaaslasi tegin meie firma logo, seaga, uhke sildi teeotsa. Toika otsas oli suur roosa notsu. Aga teadagi, kuna oli jaanilaupäev, mõtlesid mõned tegelased, et notsusilt kaunistaks hästi ka nende jaanipäeva pidu ja varastasid nii sildi, toika, mille otsas see oli, kui ka maa sees olevad raudpoldid.
Seekord läks paremini ja keegi ei tulnud ka lõnga ostma.

Ja vaadake nüüd seltskonda, kõik puha muhutikandiga kaetud. Kahjuks ei paista üks ütlematta kaunis Saarlanna tikitud vöö välja.

Kõikidele üllatuseks suutsin mandrilt kohale meelitada Sussimemme , oma tütre Musamemmega.Õpetab siin Tumevalgele susside viltimist.

Ja nii me siis õppisime, kuidas ikka neid suurepäraseid varbasoojendajaid teha.


Hiljem sõime veel torti ja loomulikult, nagu jõuludele kohane jagasime kingitusi.

Mina näiteks sain sellise kingituse:

Pange tähele, et see paks tumehall vilt on Sussimemme kingitus ja selle suure punase rulliga on ta seda ikka hästi kõvaks rullinud. Rulli tõi ka mulle kingiks, et saaksin ise ka selliseid tugevaid vilte teha

Tumevalge tõi isetehtud leiva, mille viimased riismed sõin täna hommikul ja suussulava kõrvitsamoosi, milles ma kahtlustan oli ka apelsiini sees. Peab talt retsepti välja pinnima. Jube hea oli !!

Ja need pikad värvilised juuksed on Imbi saadetis koos kutsuga potilille ja kommikarbiga.

No on ikka tore, kui kinki saad !!!!

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (9)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.