Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530215

11 Detsember 2009
Meil on täna tööjuures Jõulupidu !!!

Et, kõik algusest peale ilusasti ära rääkida, pean alustama eelmisest aastast. Nimelt toimus meil siis Jõulupidu ühes Tallinn vanalinna restoranis. Ja looooooomulikult nagu naisterahvastele kohane, oli meil tööjuures palju juttu teemal : Mis küll sellel aastal jõulupeole selga panna ?????

Läksin siis poodi ja üllatus-üllatus mind ootaski seal üks kena pidulik kleit, pealegi veel täiesti nagu mulle õmmeldud - hästi selga istuv ! Mõeldud-tehtud, kleit kaasapakitud ja kodu poole. Aga tööjuures ütlesin, et kuna ma eriti palju sellistes pidulikkes kohtades , kus sellist kleiti kanda, ei käi, siis kallid töökaaslased arvestage, et järgmised 10 aastat näete mind igal jõulupeol selles kleidis .Aga , kuna tegemist musta kleidiga, millele lihtne aksessuaare külge "pookida", siis täna on esimene aasta, millel vahetan ära kleidivöö. Kuigi ma sama vöö järgi olen mitmeid vilditud vöid teinud, siis seekord ma ei viltinud, kuigi talvel oleks soe vöö täitsa omal kohal.

Tegin hoopis muhutikandiga vöö. Ütleme nii, et lihtne ja just väike töö see polnud.......nii, et kui teate mõnda pidulikku üritust, kus ma sellega võiks eputada, andke teada !!!


Kleitseljaspilt saabub mõne päeva pärast ka, ma lihtalt ei suutnud kauem oodata, et selle tööga kõigi ees eputada.

Ja nagu aru saate on see järjejutt, järgmine osa aasta pärast.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (39)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.