Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
November 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

534721

15 November 2009
Susa välja pakutud tagurpidioksjonil pakkusin talle kahte kotti müügiks.
Muhu ainelistja ekstra talle disainitud leevikestega kotti. Mõlemad maalitud ja kui ta neid ei soovi, siis on kõigil teistel võimalus need endale või jõulukingiks osta.
Leevikestega koti ideele tulin kohe, kui Susa pakkus välja, et ostaks heameelega ühe poekoti. No , kes siis ei teaks, et ta leevikesi armastab . Joonistasingi töö juures (kus siis veel !!! , ma töötan ju joonisfilme tootvas firmas, järelikult joonistan hommikust-õhtuni) kavandi leevikestega. Kohe tuli üks töökaaslane, siis teine ja hakkasid kritiseerima. Ei kõlvanud leevikeste disain, ega üldine kompositsioon. No teadagi, kõik ju nii targad. Aga , eks neil oli õigus ka ja kokkuvõtteks saime kahe päevaga disainitud kõiki pooli rahuldava koti. Värvilist lõppteostust nad veel näinud pole, eks ma esmaspäeval saan nende käest, kui neile ei meeldi.ja siin kott täis häid soove ja uusi ideid.Peale nende tegin veel Muhu "tikandit "Järva-Jaanija HallistetKõik kotid maksavad 150.-, kui kellelgi soovi on. Varsti panen midagi ka päris oksjonile.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (16)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.