Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530215

29 Oktoober 2009
BLOGI SAI 2 AASTASEKS !!!


Tegelikult sai mu blogi jube eile 2heseks, aga eile ei olnud mul võimalust siia midagi üles panna.
Vaatan vahest ikka, mida selle ajaga teinud olen .... päris vägev !!!!

Ja siis tuleb mul jälle meelde ammu mõeldud mõte, et see on Isetegija foorumi alustajatel väga halvasti läbi mõeldud, et siin mingit aastamaksu pole. Ega nad arvanud, kui 4 aastat tagasi alustasid, et see käsitööfoorum nii laiahaardeliseks muutub, aga ammu oleks juba aeg reegleid muuta. Oleks ju palju lihtsam aastamaksu eest korraldada suvepäevi või foorumi sünnipäevi või anda väikseid auhindu aasta jooksul mingite projketide eest või premeerida Aasta Isetegijaid, siis poleks vaja ka mingeid lisaoksjoneid korraldada, rääkimatta foorumi halduskuludest, mida vist hobikorras praegu tehakse. Mis teie arvate ? Poleks ju palju maksta näiteks 100.- aastamaksu praeguse 0 asemel ????

Kuna mul enda käsitööd momendil näidata pole, siis ehin end jällegikord võõraste sulgedega. Nimelt saatis Hunditädi mulle blogi ja mu enda kohe saabuvaks sünnipäevaks ammu oodatud pärliussi.Tellisin talt selle juba 5 kuud tagasi, aga no teate ise, kui kohutavalt kiiresti see aeg liigub
Aga selle eest sain ma koguni 2 keed !!!!See on Kärla rahvarõiva seeliku triibustiku muster, üks nendest millega Hunditädi Saaremaa Suveniiri konkursil III koha sai.

Ja te ei kujuta ette, kui ilusa komplekti ma sellega koos saan ühe erilise kleidiga, aga see pole veel valmis, aasta lõpus näitan teilegi.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (14)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.