Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530217

17 Oktoober 2009
MUHU TIKAND VOL.6

Maalisin natuke Muhu tikandit jällegi , seekord soolavakkadele.

See on ka muhu tikand, lihtsalt veidi teises võtmesÜks lõikelaud kaMustrid Leida Kirsti kogust ja M.Kaarma Rahvarõiva raamatust, loomulikult osaliselt minu "disainitud".

Aga minu lemmikuks sai Prismast ostetud soolavakale tehtud maaling. Vakk ise mulle alguses üldse ei meeldinud, aga tegelikult sobib ta talumajja paremini, sest on robustsem ja juba pruuniks peitsitud, mis jätab veits kulunud mulje.
See soolavakk sai maalitud sellepärast selliste pruunide toonidega, et läheb kingituseks ühte tumepruuni mööbliga kööki.


Lisan siia vastuse esimestele kommentaaridele, et need soolavakad on mul täitsa tänu tutvustele saadud. Need olid toorikud, mida oli vaja veel lihvida-peitsida. Kahjuks ei ole sealt võimalik neid juurde saada.
Kui keegi soovib minu maalitud soolavakka osta, siis see on küll võimalik, hind 250.-
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (27)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.