Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530217

16 Oktoober 2009
Imbi teemaline postitus


Kudusin endale paljukiidetud ROWANI Kid Classicust sügisese mütsi. Vabandan kõikide selle lõnga fännide ees, aga peale hinna ma midagi pikalikukkumapanevat sellest lõngast ei leidnud.
Mu mees arvas, et näen selles mütsis 10 aastat vanem välja , aga Imbi arvas, et on elus hullematki näinud
Lõngakulu 100 gr, muster siitIsabel oskas seda mütsi muidugi märksa ilusamini kududa, asendades 10 mustrikorda 7-ga. Mul tuligi see müts liiga lohvakas.

Imbile maalitud kalossidja Imbi abikaasa tehtud kadakast, nimesildi ja kaitsvate märkidega närimiskont minu koerale.
Täna, viis päeva hiljem, pühkisin viimased kadakapurud põrandalt kokku.
Kuna koera all olev vilditud vaip hakkas kommentaaridesse trügima, siis panen siia kirja, nendele, kes ei tea, et tegin selle vilditud vaiba eelmise aasta septembris.
Suvel ma seda maas ei hoia, sest ta on tõesti väga soe ja loomulikult on tema puhastamine tõeline piin. Tegin vaiba täiesti katse-eksituse meetodil, st. ma ei teadnud, kuidas ta vastu peab. Vastu peab ta aga ootamatult hästi, ainuke jama on see, et puhastada on teda väga raske. Kui mul koera poleks, siis oleks märksa lihtsam, aga kujutage ise ette, kuidas saada vildi seest kätte sinna poetatud puidupuru !!!, ära lädistatud õunad ja muu , mida seal mõnuga näritud. Kuna meil põrand suht jahe, siis armastab koer lamada vaibal.
Ja otse loomulikult pole vaibal enam ei kive, ega paljusid muid esialgseid kaunistusi.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (12)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.