Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
Oktoober 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

530374

02 Oktoober 2009
RAAMATUD

Minuga juhtus täiesti enneolematu lugu.

Olen juba aastaid igatsenud endale M.Kaarma Eesti Rahvarõivate raamatut. Ega ma muidugi midagi eriti erilist pole ettevõtnud ka, et seda saada. Lihtsalt vaikselt unistasin, et saaks kuskilt, aga ei lootnudki, et see mul kunagi õnnestub. Siiani käisin ikka raamatukogus seda lehtisemas, aga teate isegi, mis on raamatukogu miinus. Vaikne, nii vaikne lugemissaal, igaüks nohiseb oma raamatu ja läptoppi kohal. Aga mul on vaja avada ja keerutada tohutult suuri mustrilehti , neid lauale laiale laotada ja vajalikke musterid otsida. Selleks on vaja palju ruumi, ei saa ju võõraid lehti kuidagi käkerdada. Siis jookse alla paljundusmasina juurde, kus on meeletu järjekord tudengitest, kes 1000 lk paksused köited näpus ootavad, et paljundajatädi neile tervest raamatust koopiaid teeks. Uhhhhh....
Ühesõnaga kannatuste rada......ja siis mul tekkis mõte, et kirjutaks meie suurepärassse foorumisse, äkki leidub keegi, kellel kodus riiulil see raamat tolmu kogub.
Suured tänud Savitaksile, kes mulle selle raamatu olematu hinna eest Oldbooksist ka leidis, kuid kahjuks oli keegi minust kiirem ja ostis mulle mõeldud raamatu endale.
Olin algul väga pahane, kuid nüüd loodan, et see inimene vähemalt hoole ja armastusega seda raamatut kasutab. Arusaadav ju, et seda raamatut tahavad teisedki kasutada peale minu .

Peale seda ehmatust kirjutas mulle foorumlane Mutt ja pakkus, et just temal seisab see raamat aastaid kasutult riiulis ja ta on nõus täitsa TASUTA selle mulle andma. !!!!!!
Uskumatult häid ja toredaid inimesi on ikka Eestimaal olemas, kuigi räägitakse, et eestlase lemmiktoit on teine eestlane.

No tasuta ma nõus ei olnud ja nii saime mõlemaid pooli rahuldavale kokkuleppele ja vaadake nüüd, mina koos oma nunnudegaMa olen nüüd niiiiii õnnelik ja muud enam ei teegi, kui laotan kõik lõikelehed mööda maja laiali ja krabistan nendega palju tahan . Vot !! Ja ühtki paljundust ma ei tee, ega raamatukogu lahtiolekuaegu vaata.

Eks sellega ongi nii, et sul peab olema palju häid sõpru, et elu ilus oleks. Sõbranna Hille hankis mulle ühe teise väärtusliku raamatu, nimelt Lihula lilltikandi.
Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (6)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.