Saare talu vildikamber
Saare talu vildikamber
Külalised alates 24 juuli 2009 free counters Endast
Vanus: väga keskmine
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: skorpion
Blogi kirjeldus
Vildin, vildin, vildin ja kui aega üle jääb, teen joonisfilme.....või oli see vastupidi :)
Mulle meeldib...
Mulle meeldivad sõbralikud inimesed, minu kõige suurem sõber, momendil 6 kuune rottweiler - Lemmi.Meeldib sõbralik ja rahulik Saaremaa.
Arhiiv
Viimased postitused
September 2009
Parimad leheküljed
Minu vilditud asjade pildid FLICKRis
Eesti Käsitööliit


Google Custom Search Lugemine...
Põhiliselt käsitööalane kirjandus- kõik mis seotud viltimise, kangastelgedel kudumisega ja ka uuemad stiilid, nagu paeltikand.
Lemmikraamat on "Tuulest viidud"
Muusika...
Mu lapsepõlvekodus oli muusika esikohal, kuna nii vanemad , kui ka vanem vend olid muusikud, siis kasvasin üles klassikalise muusika taktis.Praegu aga kuulan muusikat põhiliselt taustaks autosõidul, või käsitöö tegemisel.
Filmidest ja kinost...
Kuna teen ise joonisfilme ja mu abikaasa tegeleb mängufilmide tootmisega , siis olen sage kino külastaja.Vaatan ära kõik Eestis toodetud filmid, neid on niigi vähe, seega kohustuslik igale eestlasele.:)
Tsitaat
Kes palju teeb ja vähe viriseb, see ka palju jõuab ja elus läheb tal hästi :).
.: Visits :.

554454

23 September 2009
MAALIMINE

Eelmiseks pühapäevaks suutsime meelitada pealinnast saarele tulema maailma kõige armsamini maaliva Pisihaldja .

Kokku tuli hästi palju rahvast ja koos tegemine oli rõõmus ja inspireeriv.


Mina otsustasin alustada patjade kaunistamisega, nagu seda Pisihaldja blogis näinud olin. Huvitav on see, et kui tehnikaid, mida sa eriti ei tunne, teiste blgoist vaatad, siis jääb mulje, et tegemist on äärmiselt lihtsa ja kiiresti valmis saavaga. Aga tühjagi, mul läks pühapäevast tänaseni, et valmis tööst pilt teha. Kasutatud on Pisihaldja kavandeid, see koer, mis keskel on Pisihaldja joonistatud, aga ma "tuunisin" seda hiljem oma koerale otsa vaadates. Loodan, et Pisihaldjale meeldib , ise olen just koeraga vääääääägagi rahul, tuli minu arust ütlematta tõetruu ja armas !!!!!!Ega ei jää muud üle, kui ära proovida ka puidule maalimine ja siis poodi uute värvide ja riiete järele.

Mareli kirjutas selle posti - Link - kommentaarid (12)

KÕIK ÕIGUSED SELLES BLOGIS LEIDUVALE KUULUVAD AUTORILE JA BLOGI SISU KASUTAMINE ILMA AUTORI LOATA ON KEELATUD.Väga soodne fototrükk
.